Rap

Lil Uzi Vert usunął diament z czoła?

Redakcja Skrr.pl -
Lil Uzi Vert usunął
Lil Uzi Vert usunął
Rap - - Dodane przez Redakcja Skrr.pl

Lil Uzi Vert usunął diament z czoła?

Lil Uzi Vert spełnił swoje marzenie i w lutym ogłosił, że w czoło wszczepił sobie diament wart 24 miliony dolarów. Tuż po zabiegu podzielił się także nagraniami twarzy, czym wywołał niemałe poruszenie. Teraz, po około czterech miesiącach, fani dostrzegli, że w ostatnim czasie raper pojawia się bez niego. Prawdopodobnie Lil Uzi Vert usunął diament z czoła.

„I w głowie mam diament jak Uzi”, „Chcę w czole diamenty jak Uzi, być je*nięty” – zdążyli nawinąć już odpowiednio Białas w „Nie lubię ku” i Otsochodzi w „Transparentny”. Wygląda więc na to, że wersy te nie są już aktualne. Niewiadomo, dlaczego raper w ostatnich tygodniach pojawia się bez ozdoby. Zauważyć można jednak, że w social mediach stara się pokazywać tak, aby nie było widać jego twarzy.

Bardzo możliwe, że Lil Uzi Vert usunął kosztowność z czoła z powodów zdrowotnych i praktycznych. W końcu po zabiegu wszczepienia takiego diamentu należy szczególnie na siebie uważać. Z czym dokładnie się to wiąże? Dowiedzieliśmy się i odpowiedzieliśmy na to pytanie TUTAJ.

fot. kadr z klipu „Lil Uzi Vert – XO Tour Llif3 (Official Music Video)”, YouTube.com/Lil Uzi Vert

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle,YouTube
Czy da się przejąć YouTube na 110%?

Analizując aktualną strukturę polskiego YouTube, łatwo odnieść niebezpodstawne wrażenie, że jest na nim tłoczno. Ciągle zwiększająca się widownia dała możliwość wypłynięcia ogromnej liczbie nowych twórców. Należy jednak pamiętać, że to samo zjawisko niesie za sobą negatywne skutki. Mówiąc wprost – ciężko się wybić. Odniesie szeroko rozumianego sukcesu wymaga znacznie większej ilości wysiłku i starań niż zaledwie kilka lat temu. Od każdej reguły są jednak wyjątki, a w tym wypadku są to chłopaki z kanału 110% - Karol Zdęba, Daniel Garcarz oraz Bartek Podgórski.

Lifestyle,TikTok
Ed Sheeran dzięki TikTokowi wystąpi na Euro 2020!
Ed Sheeran

Już 11 czerwca rozpocznie się jedna z największych imprez sportowych – Mistrzostwa Europy 2020. Wydarzenie to przyciąga masę osób interesujących się piłką nożną, ale nie tylko! Organizatorzy przy współpracy z oficjalnymi sponsorami zaplanowali również wiele dodatkowych atrakcji, w tym koncert brytyjskiej gwiazdy. Ed Sheeran ma zachęcić do śledzenia rozgrywek.