News

Lil Uzi Vert wypuścił nowy kawałek! Wraca do muzyki?

Anna Cecocho -
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Lil Uzi Vert wypuścił nowy kawałek! Wraca do muzyki?

Amerykański raper niezbyt długo wytrzymał na muzycznej emeryturze. Zaledwie miesiąc temu Uzi oficjalnie zakończył swoją karierę, informując o tym na Instagramie, a teraz… wydaje nowy kawałek. Cóż, artyści bywają nieprzewidywalni.

Jeszcze niedawno fani rapera mieli naprawdę sporo powodów do zmartwień. Lil ogłosił, że kategorycznie kończy z muzyką, bo zmęczył się i wypalił. Pojawiały się co prawda głosy, że cała ta gadka, to tylko część autopromocji, jednak raper naprawdę zniknął ze sceny muzycznej.

Instastory „liluzivert

Teraz wszyscy słuchacze Uziego mogą odetchnąć z ulgą, bo wygląda na to, że krótki urlop wystarczył mu, by zregenerować siły.

Co prawda, raper może jeszcze długo nie wydać nowego krążka, jednak w oczekiwaniu na niego, fani mogą cieszyć się nowym utworem Verta – wydanym właśnie „Closing It” z teledyskiem. To remix kawałka „DIP” Tisakoreana.

Jest jedno „ale” – teledysk ciągle na przemian pojawia się i znika z youtube’a. Także żeby odsłuchać kawałek, trzeba mieć i fart, i refleks, Nie martwcie się tym, jednak. Mimo, że wytwórnia Lil Uziego (nie do końca wiadomo dlaczego) już kilkakrotnie zdejmowała klip ze strony, znaleźli się fani, którzy podzielili się nim na swoich kanałach, co i my (jako że mamy ten sam, co Wy, problem) czynimy:

Czy to wielki powrót rapera? Kto wie. Może za 2 dni dostaniemy kolejne odcinki serialu Instastories, w którym Lil Uzi Vert stwierdzi, że kończy z muzyką (na zawsze). Na razie zostaje nam cieszyć się z tego, co dostaliśmy. Zatem słuchamy.

Fot. Lil Uzi Vert – Dip Remix (Freestyle Music Video) Shot By @Jmoney1041 [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Od dona do wieszcza: Jak Gural zmienił styl

Gural i jego stylówka przeszli jedną z największych przemian w historii polskiego hip-hopu. Obok można postawić Tede, który w procesie "odkucia" aranżował siebie na nowo.

News,Streetwear
Na deskę w dobrym stylu: Wiosenna kolekcja od Palace

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Nie, nie chodzi nam tylko o aurę za oknem. Raczej o to, że wielkie firmy zajmujące się streetwearową odzieżą, ruszają z prezentacją nowych kolekcji. Dopiero co omówiliśmy nową kolekcję Supreme. To teraz konkurnt Supa - przed Wami Palace.