Rap

Lil Uzi Vert zamierzał dołączyć do Klubu 27? Raper uspokaja fanów

Klementyna Szczuka -
Rap - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Lil Uzi Vert zamierzał dołączyć do Klubu 27? Raper uspokaja fanów

Wydawniczo ten rok dla Lil Uzi Verta jest wyjątkowo dobry. Wiosną wypuścił w końcu swój długooczekiwany „Eternal Atake”, a teraz zaskoczył nas mixtape’em z Future’em, którego również wypatrywano. Żeby tego było mało, w dość krótkim czasie moglibyśmy od 26-letniego rapera spodziewać się jeszcze dwóch kolejnych wydawnictw…

Lil Uzi Vert ogłosił bowiem w piątek (13 listopada) na chwilę przed premierą, że po tym, jak nagra dwa nowe albumy, zniknie. Tweet został jednak usunięty, a w weekend po sieci zaczęło krążyć nagranie z TikToka, które sugerowało, jakoby raper chciał popełnić samobójstwo. W krótkim filmie pojawia się fragment wywiadu z 2016 roku, na którym to trzymając plakat z Marylinem Mansonem, stwierdza on, że „w wieku 27 lat opuści tę Ziemię dla tego człowieka”, a później wypowiada się na temat życia po śmierci. Po tym, jak twórca nagrania połączył ze sobą różne, wyrwane z kontekstu wypowiedzi, fani zaczęli poważnie się martwić. Wczoraj Uzi postanowił więc sprostować wszystko na Twitterze.

Raper zaprzeczył temu, że kiedykolwiek sugerował, że chce umrzeć, a także żartując, wyjaśnił, że określenie „leave this Earth” oznacza po prostu wzięcie DMT. Odniósł się również do drugiej części nagrania. Stwierdził, że każdy grzech jest taki sam i liczą się czyny, a nie słowa. Mamy nadzieję zatem, że jest to tylko kolejna teoria spiskowa, a Uzi nie przejdzie na emeryturę, znajdując się prawdopodobnie w najlepszym momencie swojej kariery.

fot. kadr z klipu „Future & Lil Uzi Vert – That’s It [Official Music Video]”, YouTube.com/LIL UZI VERT

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
2 miliony złotych dla Golec uOrkiestra i Miuosha? Po ostrej krytyce minister kultury wstrzymuje wypłaty
fundusz wsparcia kultury

Ministerstwo Kultury I Dziedzictwa Narodowego w ramach Funduszu Wsparcia Kultury w piątek (13 listopada) ogłosiło kwoty, jakie przekaże osobom działającym w branży rozrywkowej. Do dyspozycji było 400 milionów złotych, jednak to, w jaki sposób zostały one rozdzielone, pozostawiło wiele do życzenia.