Streetwear

Louis Vuitton – najdroższa Jenga w historii

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Louis Vuitton – najdroższa Jenga w historii

Pamiętacie tę zręcznościówkę z dzieciństwa, polegającą na usuwaniu drewnianych klocków z budowli? Oto jej luksusowe wydanie, zaprojektowane przez Virgila Abloha. Kosztuje mniej więcej tyle, co… używany samochód.

Wersja od Louis Vuitton została wykonana ze szkła akrylowego (znanego szerzej pod nazwą ,,plexi”) i przyozdobiona klasycznym monogramem. Całość dopłenia przeźroczyste pudełko, wzbogacone o skórzaną rączkę.

Podoba się Wam? To pora na cenę. Według przecieków, za grę sygnowaną logo francuskiego domu mody, przyjdzie nam zapłacić 2460 dolarów, czyli około… 9300 zł. Dla porównania – oryginalne wydanie jengi firmy HASBRO możemy dziś kupić za około 50 zł. Za jedną zręcznościówkę od LV moglibyśmy więc kupić jakieś… 186 egzemplarzy klasycznej wersji.

Jeśli nie mało wam luksusowych gadżetów, sprawdźcie bezprzewodowe słuchawki – także od Louis Vuitton – za prawie 4000 zł.

Highsnobiety, fot. Instagram/Louis Vuitton

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton
Co łączy Kanye i rentgenowskie autoportrety z psem?

Do 3 lutego w stolicy Szwajcarii pokazywana jest wystawa Heji Shin – zamieszkującej Nowy Jork artystki niemiecko-koreańskiego pochodzenia. Podzielona jest na dwie części: w jednej prezentowane są portrety Kanye Westa, a w drugiej - rentgenowskie autoportrety z psem. Zgadnijcie, która budzi więcej emocji? ?

News
Tyler The Creator ogłosił: Wspólna płyta z A$AP Rockym nie istnieje
Asap Rocky & Tyler The Creator

Fani obu raperów powtarzali sobie wzajemnie plotki, że już niedługo ukaże się wspólna płyta Rocky'ego i Flower Boya. Tyler jednak postanowił wyprowadzić słuchaczy z błędu.