Streetwear

Luksus na lato – techniczne sandały od Prady za blisko 3000 zł

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Luksus na lato – techniczne sandały od Prady za blisko 3000 zł

Traktowane dotąd mocno z przymrużeniem oka, sandały wracają łask. Sięgają po nie znane brandy. I Prada nie jest tu, bynajmniej, wyjątkiem.

Model od cieszącego się ponad stuletnią historią domu mody właśnie zaczął trafiać na półki butików. Propozycja od Prady to klasyczna pod względem budowy sylwetka, wzbogacona o plastikowe klamry, inspirowane odzieżą funkcjonalną. Stąd też oficjalna nazwa modelu – ,,Tech Sandals”. Cena sklepowa butów wynosi 730 dolarów, czyli około 2750 zł.

fot. SSENSE

Na wstępie wspomnieliśmy, że nie tylko włoska legenda zdecydowała się wprowadzić sandały do swoich nowych kolekcji. Oto model od Off-White Virgila Abloha. Buty mogą być wasze za 750-800 zł.

fot. Farfetch

Gucci, które postawiły na trekkingową podeszwę z sylwetki Flashtrek, są „nieco” droższe. Trzeba na nie wydać 690 euro, czyli coś w okolicy 3000 złotych.

fot. MATCHESFASHION

Rick Owens wchodzi w lato z modelem o nazwie ,,Tractor”, która idealnie wpisuje się w budowę konstrukcji buta. Jego cena sklepowa to 1005 dolarów (3770 zł).

I na koniec propozycja od włoskiego Fendi, wyceniona przez producenta na 690 dolarów – w przeliczeniu około 2600 zł – czyli mniej więcej tyle, co Prada.

fot. Farfetch

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
„Kochacie 6ix9ina, choć miał wyrok za seks z nieletnią”. Pedofilia w hip-hopie

Nie milkną echa głośnego upadku R. Kelly'ego. Po latach wreszcie może dosięgnie go sprawiedliwość i poniesie karę za seks z nieletnimi. Okazuje się jednak, że wielu wciąż trudno uwierzyć w grzechy celebrytów. A już zwłaszcza artystów.

Felieton
Paweł Adamowicz. Mecenas gdańskiej kultury

Prawnik, samorządowiec, polityk. Przeszło 20 lat prezydent Gdańska. Człowiek. Wielki i zupełnie zwykły zarazem. Kontrowersyjny. Zakochany w Gdańsku (z wzajemnością). Wierny mu miłością wierną.