Hip Hop,News

Machine Gun Kelly ma w zanadrzu kawałek z Laną Del Rey! Ale go nie publikuje…

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Machine Gun Kelly ma w zanadrzu kawałek z Laną Del Rey! Ale go nie publikuje…

Jeśli myślicie, że MGK po beefie z Eminemem zamknął się w sobie, to nie macie racji po części macie rację, na co wskazuje fakt iż z nowej płyty „Hotel Diablo” usunął większość materiału, by nagrać ją od nowa. Widocznie po beefie z Shadym stwierdził, że trzeba się mocniej starać. Kelly w wywiadzie z Zanem Lowem przyznał, że praktycznie w całości usunął materiał, który miał się składać na „Hotel Diablo”, ale zachował jedną perełkę.

Wśród nich jest kawałek z Laną Del Rey, który MGK określił, jako istotny niezależnie od momentu, w którym zostałby wypuszczony. No cóż, może czeka na lepsze dni, kiedy wszyscy zapomną o beefie? Lana wrzuciła snippet utworu w ubiegłym roku:

Nagranie trafiło na jej insta już po dissie Eminema, więc Kelly prawdopodobnie był gotów do wypuszczenia wspólnego kawałka, ale z jakiegoś powodu zmienił zdanie. Kells podzielił się także swoimi uwagami na temat współczesnej muzyki i jej odbioru.

Jesteśmy smutni. Potrzebujemy więcej momentów w muzyce, w których coś czujesz. (…) Staram się przynieść uśmiech i szczęście. Dzielić się swoją trzeźwością.

Choć MGK wyraźnie stara się po prostu robić swoje, a także rozwijać na innych polach (żeby wspomnieć choćby o filmie, w którym wystąpił obok Sandry Bullock – „Bird Box”), to wiele osób raczej odstąpi od sprawdzania jego nowych projektów, niezależnie od ich jakości. Może kawałek z Laną Del Rey pomógłby mu się odkuć i wrócić na listy przebojów, ale póki co nie zanosi się na jego publikację.

fot. kadr z klipu „Machine Gun Kelly – Candy feat. Trippie Redd (Official Music Video)”, youtube.com/Machine Gun Kelly

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,Wywiad
Robi biżuterię dla Tede, Smolastego czy Wac Toji! Wywiad z Łukaszem „Chain The Game” Barańczukiem

Łukasz to osoba, która stoi za biżuterią takich raperów jak Tede, Smolasty, czy Wac Toja. W tym momencie jest jedną z niewielu osób, robiących łańcuchy niczym ze Stanów, i najlepszym jubilerem w Polsce, jeżeli chodzi o tego typu biżuterię. Jest w stanie wykonać każdy projekt ze srebra, złota, z diamentami, szafirami, z czym tylko sobie wymarzysz, jedyne ograniczenie to wyobraźnia (i finanse). Ma na koncie współpracę z takimi firmami jak sjakstreetwear czy Tede Merchandising. Opowiedział Danielowi Kurganowiczowi o tym, jak zaczynał, o swoich planach biznesowych, oraz o swojej pasji, z której - dzięki ciężkiej pracy - może się utrzymywać.

Hip Hop,News
Zabezpieczono 20 filmów, na których R. Kelly uprawia seks z nieletnimi

Dopiero co informowaliśmy, że R. Kelly został aresztowany po pięciu miesiącach od ostatniego pobytu za kratkami i prokuratura stawia mu 13 zarzutów (wśród nich miał znaleźć się ten za posiadanie dziecięcej pornografii). Dzisiaj wiemy, że sprawa jest o wiele poważniejsza, a dowody bardzo mocne i przerażające.