Hip Hop,News

Magiera z kolejnym projektem i własnym kanałem YouTube!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Magiera z kolejnym projektem i własnym kanałem YouTube!

W sieci pojawił się nowy numer na bicie Magiery z udziałem Tymka i Falcona1 „Balladka”. Jest to singiel zapowiadający nowy projekt producenta. Członek legendarnego duetu White House Records nie próżnuje. Lada moment ukaże się płyta z Kukonem „Afera”. Jednak, z tego co można zauważyć, nie będzie żadnej przerwy w robieniu muzyki. Póki co szczegóły nowego projektu nie są znane. Dziś ma się ukazać teledysk do wypuszczonego w nocy numeru. Warto dodać, że powstał kanał YouTube „MagieraVEVO” [LINK], na którym będą pojawiać się najnowsze produkcje od Tomka. Utwór sam w sobie jest przesiąknięty jazzowym klimatem i brudnym brzmieniem, co nadaje ciekawego vibe’u całości. Singiel dostępny jest w serwisie Spotify, a już niedługo będzie można go odsłuchać w pozostałych platformach streamingowych.

fot. instagram.com/magierski_71

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Nie tylko Szpaku nowym zawodnikiem chillwagonu? Ekipa uchyliła rąbka tajemnicy?

Pewnie zdążyliście już przesłuchać nowy kawałek chillwagonu, w którym to zaprezentowano nowego zawodnika, którym okazał się Szpaku! Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. Jednak klip zdradza nam trochę więcej niż mogłoby się wydawać.

Hip Hop,News
J. Cole mizoginem? Wyjaśniamy kontrowersję wokół nowego singla rapera

Wkrótce od J. Cole'a możemy spodziewać się nowego albumu, ale tymczasem raper wydał luźny singiel, który nawiązuje do filmu o tym samym tytule. W "Snow on tha Bluff" Cole komentuje obecną sytuację polityczną w Stanach Zjednoczonych po śmierci George'a Floyda, zresztą mimo, że raper nie udzielał się zbytnio w mediach społecznościowych, tak czy inaczej bierze udział w walce. Kawałek nie wszystkim jednak się spodobał. Jak szybko zauważyło środowisko, J. Cole dissuje w nim raperkę, zaangażowaną społecznie i politycznie Noname.