Hip Hop,News

Malik Montana kontra półmetrowy kebab. Naprawdę, nie zmyślamy

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Malik Montana kontra półmetrowy kebab. Naprawdę, nie zmyślamy

W dobie walk Fame MMA, dissów czy finałów beefów pod postacią rozwiązania siłowego, Malik Montana znalazł sobie innego przeciwnika, który właściwie przypadłby do gustu wielu zawodnikom. Super Mega Rollo to półmetrowa wersja znanego w całej Polsce dania. Wyzwanie poważne, bez dwóch zdań.

Do tej walki by nie doszło, gdyby nie lokal serwujący wielkiego kebaba. Zahir Kebab rzucił Malikowi wyzwanie, a raper je przyjął – no on by nie przyjął? Montana walczył z kebabem, ze swoimi możliwościami i z czasem. Finalnie, jak sam zdradził, napotkał pewne problemy. – Nie wiem, czy to jest kwestia tego, że jestem drugi dzień po poście Ramadanu i mam żołądek jeszcze ściśnięty, albo po prostu wymiękam i nie mam siły – mówił król streamingów kończąc pojedynek. Zegarek przekroczył nieco 9 minut i 30 sekund. Z Super Mega Rollo została część przypominająca rozmiarami standardowy, mały kebab.

Po walce zapytaliśmy Super Mega Rollo o jej przebieg i o rywala – Nigdy nie lekceważyłem Malika. Oglądałem jego stories. Wiem, że lubi dużo zjeść i umie to zrobić. Myślę, że chciał podołać, ale byłem po prostu bardzo dobrze przygotowany – odpowiedział nadgryziony walką kebab.

Czy dojdzie do rewanżu? A może promotorzy z Zahir Kebab załatwiają już kolejne starcia? No cóż, zobaczymy. Wojtku Golo, Fame MMA, strzeżcie się!

Ah, tutaj cały pojedynek – KLIK.

fot. kadr z wideo „Malik Montana vs Super Mega Rollo Zahir Kebab”, youtube.com/Zahir Kebab

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Do sieci trafił pośmiertny teledysk Leha. Wznowiono „Dziki & Nietoperze”

Minęły już prawie cztery miesiące od tragicznej śmierci Leha. Młody gdyński raper związany z wytwórnią Alkopoligamia, zginął w wypadku samochodowym. Wśród fanów i bliskich pamięć o dokonaniach artysty wciąż trwa. Wczoraj do internetu trafił pośmiertny teledysk rapera do kawałka "Miasto nocą".

News,Streetwear
Letniaki – najlepsze perfumy na gorące dni (subiektywnie)

Każdy zna kogoś, kogo stary jest fanatykiem wędkarstwa. Albo futbolu. Ja ojcem nie jestem, fanatykiem też nie. Ale lubię perfumy. W każdym razie, łapcie przegląd najciekawszych (subiektywnie, bo inaczej się nie da) zapachów na lato.