Hip Hop,News

Malik Montana rozbija bank i zostaje królem streamingów!

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Malik Montana rozbija bank i zostaje królem streamingów!

Malik Montana to #KingDigital, cyfry nie kłamią. Raper pochwalił się licznikiem w serwisie Spotify. Liczby faktycznie robią wrażenie. Czy taka tendencja się utrzyma? A może wzrośnie? Gdybyśmy zapytali Malika o to, czy robi wyświetlenia, pewnie odpowiedziałby: Robię yeah.

Instagram.com

Niemal 800 tysięcy słuchaczy w tym miesiącu. Pozostaje tylko pogratulować. Obstawiamy, że sytuacja mogłaby wyglądać inaczej, gdyby single wypuścili teraz Taco, Quebo albo Bedoes, ale póki co Malik jest królem. Witamy w lokalnym sezonie Gry o Tron.

„Robię Yeah”, „MÓWILI” i „Do rana” to w tym momencie topka u rapera. Numery mają kolejno: 6 210 677, 4 747 844 i 4 595 423 odtworzeń. Życzymy Malikowi tylu wyświetleń, żeby liczba cyferek myliła się nam z numerem telefonu.

Instagram.com

Nie odpowiadamy za innych, ale my – już – wiemy. I Wy już też. A Mr. Polska poinformował, że cieszyć należy się nie tylko z wyników na Spotify. Zobaczcie, co się odjagondziankowiło na Tidalu!

fot. kadr z klipu „Malik Montana & Mr.Polska – Jagodzianki (prod.by Abel De Jong)”, youtube.com/#GM2LTV

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Streetwear
DROGIE alternatywy dla TANICH butów vol. 2: Converse All Star Hi

W zeszłym tygodniu zajęliśmy się doskonale wszystkim znanymi Slip-onami od Vansa. Dziś kolejny klasyk z długą historią. I naśladowcami, pompującymi ceny o ponad 1000 %, w porównaniu do oryginalnego retailu. Drogie alternatywy dla Converse Chuck Taylor All Star Hi w formie infografiki – zapraszamy!

Felieton,Hip Hop
O tym jak Hołdys Bedoesa chwalił i było to dobre

Dobrze się dzieje w kraju nad Wisłą, że hip-hop zaczyna realnie zagrażać pomysłom rodzimego rynku fonograficznego. Kolejne szczyty zestawienia OLiS, kolejne platynowe płyty i gala Popkillera, która miała większe poparcie medialne i, nazwijmy to, społeczne niż Fryderyki. To wszystko cieszy i Zbigniew Hołdys, który wstawia na swoją tablicę Bedoesa także cieszy.