News

Małpa (wreszcie) w akcji

Izabela Smolińska -
News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Małpa (wreszcie) w akcji

Nowy rok to zawsze czas postanowień. Tymczasem Małpa zamiast planować, od razu ruszył do akcji i 2019 rozpoczął z rozmachem, zapowiadając nową płytę. Preorder trafi do sprzedaży już w czwartek 10 stycznia.

Tempo, które narzucił Małpa, może o tyle zaskakiwać, że do tej pory przyzwyczaił nas raczej do dość wolno toczącej się akcji. Po debiutanckim „Mówi”, wypuszczonym na rynek trzy lata temu, długo kazał czekać na kolejne kawałki. Gdzieś po drodze była wprawdzie jeszcze EP-ka „Rottenberg”, ale najnowszy krążek będzie dopiero drugim pełnoprawnym albumem w dorobku rapera.

Co prawda odbierając platynę za „Mówi” Małpa odgrażał się, że nowy rok powita nowym krążkiem, ale mało kto się tymi słowami naprawdę przejął i potraktował je serio. Tymczasem preorder albumu Małkiewicz potwierdził już nawet w mediach społecznościowych. „Wracam. Nie zapomniałem o Was. Mam nadzieję, że Wy o mnie też pamiętacie. Małpa.” – napisał na swoim Facebooku. Zatem czekamy.

fot. proximite.pl

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Kolejne A-COLD-WALL* x Nike Vomero +5 w drodze

Współpraca na linii A-COLD-WALL* i Nike trwa w najlepsze. Oto dwie nowe wersje kolorystyczne modelu Zoom Vomero +5.

News
Gesaffelstein i The Weeknd ponownie połączyli siły!

Kojarzycie "I was never there" i "Hurt you" z EPki "My Dear Melancholy"? Te dwa numery mocno wyróżniały się na tle pozostałych. Zawdzięczają to także ingerencji francuskiego producenta, Mike'a Lévy'ego, znanego jako Gesaffelstein.