Hip Hop,News

Mamy to! Zobaczcie Psalm Kanyego Westa

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Mamy to! Zobaczcie Psalm Kanyego Westa

Niedzielna posługa Kanyego ewidentnie nabiera rozpędu i choć dowodów na niebie jeszcze nie uświadczyliśmy, to jeden bardzo ważny pojawił się na Ziemi. Mowa o czwartym dziecku Kanye i Kim Kardashian.

O tym, że Kanye West jest ostatnimi czasy hiper-ultra-bardzo wierzącym gościem pisaliśmy TUTAJ. Wszystko zaczęło się od cyklu Sunday Service, na którym odprawiał… hmmm, takie „muzyczne nabożeństwa” dla swoich przyjaciół i bliskich. Po edycji „otwartej”, która miała miejsce na festiwalu Coachella – Kanye zwierzył się bliskim, że chce założyć… kościół – więcej na ten temat TUTAJ).

Kanye West znany jest z rozmaitych fanaberii i dziwacznych decyzji (i wypowiedzi), ale tym razem zaskoczył chyba wszystkich. Jego czwarte dziecko nazywa się bowiem… Psalm. W ten sposób do North, Saint i Chicago dołącza Psalm West.

Co o tym sądzicie? Wbrew pozorom to dosyć ważna informacja – o Psalm West będzie czytać przez najbliższe lata. Dobrze wiedzieć, o co chodzi.

fot. kadr z wideo „Kim Kardashian West & Kanye West on Her Ocean-Soaked Met Look | Met Gala 2019 With Liza Koshy”, youtube.com/Vogue

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop,Ranking
Z rapem przez świat: Słowacja – Rytmus, brak świeżej krwi i droga przez mękę

“Boso przez świat”, wita Wojciech Cejrowski. Wróć! “Z rapem przez świat” witam Was ja. Czas na nowy cykl! Co każdy piątek, udamy się w hiphopową podroż przez dziesiątki nieodkrytych rapowo lądów. Poznamy również setki ciekawych raperów, którzy zaprezentują nam wachlarz rożnych stylów. Pasy zapięte? No to ruszamy!

News,Streetwear
Yeezy świecące w ciemności: premiery nadchodzącego tygodnia

Tydzień bez 350-tek tygodniem straconym – albo przynajmniej dość nietypowym. Dziś wersja świecąca w ciemności, model w klimatach retro od Nike, jedno z najlepszych wydań AF1 ever i inne. Przegląd sneakersowych premier nadchodzącego tygodnia – zapraszamy!