Hip Hop,News

Meek Mill podpuszcza syna do zjedzenia świerszcza za jedyne… 1000 dolarów

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Meek Mill podpuszcza syna do zjedzenia świerszcza za jedyne… 1000 dolarów

Mówi się, że mężczyźni to duże dzieci. Nic więc dziwnego, że niektórzy ojcowie lubią się bawić ze swoimi synami. Wiadomo, im większe możliwości finansowe, tym takie zabawy mogą być ciekawsze. Czasami jednak ilość pieniędzy na koncie może przyjąć formę diabełka, który podrzuca niezbyt roztropne pomysły. Jednej z takich sugestii na pewno uległ Meek Mill.

Znany raper wrzucił na swojego Instagrama filmik, w którym podpuszcza własnego syna do zjedzenia kilku suszonych świerszczy. Tatuś umawia się ze swoją pociechą, że za ich grzeczne przeżucie młody dostanie okrągły tysiąc dolarów. Dzieciak oczywiście nie zastanawia się ani chwili i szybko ładuje robaki do ust, po czym mieli je zębami z wyraźnym grymasem.

Oczywiście sytuacja nie jest groźna dla dziecka, bo to jadalne, specjalnie przygotowane świerszcze, więc o zdrowie młodego po tym posiłku nie ma się co martwić. Żartobliwie zaznacza to też sam raper, który na filmiku dopisuje, by nie dzwonić po służby zajmujące się prawami dziecka.

Faktycznie nie ma powodu, by to robić, bo chłopakowi nic nie mogło się stać, no może poza zagnieżdżeniem w nim trwałej niechęci do świerszczy. Należy się jednak zastanowić nad formą tego spożycia. Chyba wszyscy jesteśmy zgodni, że podpuszczanie swojego dziecka do głupot za grube pieniądze nie jest odpowiednią formą wychowywania go. Miejmy więc nadzieję, że to tylko jednorazowy wybryk dla zabawy, a nie codzienność. Liczymy bowiem, że Meek jest tak samo dobrym ojcem, jak raperem, a przecież do jego skillsów nie możemy się przyczepić.

kadr z klipu „Meek Mill – Going Bad feat. Drake (Official Video)”, Youtube.com/Meek Mill

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Kodak Black z wyznaniem miłosnym dla Zendayai i zapowiedzią albumu!

W Walentynki Kodak Black wypuścił wraz z klipem nowy singiel! Adresatką "Because of You", jak wszystko na to wskazuje, jest Zendaya. Raper tego samego dnia opublikował na Instagramie dedykowany jej wiersz, a przy tym zażartował, aby nie zmuszała go do pokonania Spider-Mana. Aktorka znana jest m.in. z głównej roli Rue w "Euforii", a w serii Marvela występuje jako Michelle "MJ" Jones. Na wyznanie nie odpowiedziała.