Streetwear

Mieniące się kolorami Air Maxy 97? Już wkrótce!

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Mieniące się kolorami Air Maxy 97? Już wkrótce!

Po sukcesie kolorystyki ,,Iridescent Silver”, wydanej w grudniu zeszłego roku, Nike nie kazało nam długo czekać na godnego następcę – tym razem w jasnych barwach. I wciąż z tym samym, przyciągającym uwagę elementem w kolorze opalizującego srebra.

W porównaniu do poprzednika, projektanci postawili na zdecydowanie jaśniejsze, wiosenne odcienie. Cholewkę buta tworzą materiały przechodzące od lekkiej szarości, przez błękit, aż do koloru białego. Gwóźdź programu stanowi tu jednak połyskujący materiał, umieszczony w dolnej części uppera, przechodzący przez całą konstrukcję buta. Całość dopełniają wkładki w jasnozielonym kolorze.

Nike Air Max 97 ,,Iridescent” zadebiutują w sklepie Nike jeszcze w tym miesiącu, w cenie 759 zł.

A skoro już przy 97-kach jesteśmy – sprawdźcie je (i przy okazji kilka innych modeli) w wersji ,,Have a Nike Day”.

fot. Nike

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Travis Scott, Big Boi i SpongeBob. Plejada raperów na Super Bowl 2019
Big Boi

W USA Super Bowl jest nazywane zimowym świętem narodowym. Finał ligi futbolu amerykańskiego to jedno z tych dorocznych wydarzeń sportowych, które zawsze wzbudza największe emocje. W tym roku również nie obyło się bez nich. Lecz to bardziej za sprawą gwiazd, które pojawiły się na scenie niż gry samych zawodników.

News
21 Savage wydalony z USA

Shayaa Bin Abraham-Joseph, szerzej znany publiczności jako 21 Savage, został aresztowany za nielegalny pobyt w Stanach Zjednoczonych.