News

Mike ze Stranger Things wydał nową piosenkę

Anna Cecocho -
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Mike ze Stranger Things wydał nową piosenkę

Kojarzycie Finna Wolfharda? Tak, to ten aktor grający głównego bohatera o imieniu Mike w „Stranger Things”. Jeśli nie wiedzieliście, to poza aktorstwem nastolatek zajmuje się również nagrywaniem muzyki. Właśnie wypuścił nowy kawałek.

Finn ma własny zespół – Calpurnia. W skład wchodzą jego znajomi – basista Jack Anderson, perkusista Malcolm Craig i gitarzystka Ayla Tesler-Mabe. Warto zaznaczyć, że średnia wieku bandu to… 16 lat! Często się zdarza, że ludzie zabierający się za wszystko w sztuce (aktorstwo, muzyka, taniec) nie wychodzą na tym najlepiej i ostatecznie niczego nie robią dobrze. Ale to nie przypadek Finna. Calpurnia to świetna muzyka z pogranicza alternatywnego rocka. Sam zespół istnieje od 2017 roku (tak, dokładnie – Finn, gdy go zakładał, miał 14 lat), ale ich debiutancki album dopiero wychodzi. Niedawno wypuścili singiel”Cell” – pierwszy w 2019 roku, z teledyskiem w klimacie lat 90-tych.

Wideo łączy nagrania na żywo, klipy zza kulis koncertów i nagrania VHSowe ćwiczącego zespołu. Fabuła „Cell” ukazuje rosnący z roku na rok sukces Calpurni. Sam utwór jest skomponowany na bazie gitarowych riffów (i tych lekkich, i cięższych). To prawdopodobnie podpowiada nam ścieżkę dźwiękową, jaką zespół obierze na swoim debiutanckim albumie. A teraz odpalcie kawałek i posłuchajcie młodzieży. Warto!

Fot. z klipu „Cell” [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Streetwear
Tylko dla pań! Nasze top 8 sneakersów na Dzień Kobiet

Dziś coś tylko i wyłącznie dla pań. Wiemy, że wiele par, które pojawiają się na rynku, trafia do sprzedaży wyłącznie w męskich rozmiarach. Podciągnęlibyśmy to nawet pod lekką dyskryminację – ale jest, jak jest. Zwyczajowo życzymy zdrowia i wszystkiego, czego sobie życzycie. I podrzucamy nasze top 8 par w wyłącznie Waszej rozmiarówce.

Hip Hop,News
Young Igi nie odpuszcza. Mamy nowy singiel

Young Igi to jeden z najbardziej popularnych i cenionych przedstawicieli najmłodszego pokolenia w polskim rapie. Nie upłynęło jeszcze nawet pół roku, odkład wypuścił ostatni album, a zapowiedział już kolejne dwa solowe projekty.