Hip Hop,News

Młody raper przyznał się do zabójstwa?

Michał Fitz -
YNW Melly - Murder On My Mind [Official Video]
YNW Melly - Murder On My Mind [Official Video]
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Młody raper przyznał się do zabójstwa?

Niestety często mówi się o przedwcześnie zmarłych raperach, również tych zastrzelonych. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to artysta staje po drugiej stronie pistoletu. O to od jakiegoś czasu posądzano YNW Melly’ego i wychodzi na to, że w sprawie pojawiły się nowe dowody.

Najpierw warto jednak przybliżyć sytuację. Dwa lata temu rzeczonego rapera wsadzono do aresztu, podejrzewając go o morderstwo swoich dwóch kolegów, również należących do ekipy YNW, Sakchasera i Juvy’ego. Za winą Melly’ego do tej pory przemawiały jedynie pomówienia i co ciekawe, jego piosenka „Murder on My Mind”. Właśnie dlatego sprawa stała w miejscu i nie sposób było go osądzić konkretnym wyrokiem. Okazuje się jednak, że policja weszła w posiadanie decydującego dowodu. Do tych informacji doszedł portal Complex.

Chodzi konkretnie o krótkie nagranie z telefonu rapera. Zostało ono stworzone dwa lata temu, miesiąc po morderstwach obydwu chłopaków. Melly ma na tym filmie mówić, że nie żałuje tego, co zrobił i nie szkoda mu, że umarli. Ma na materiale jednocześnie symulować trzymanym przez siebie długopisem strzał z broni, co dodatkowo sugerowałoby, kto jest sprawcą.

Trzeba oczywiście zaznaczyć, że to wciąż tylko doniesienia prasowe, a nie oficjalne informacje, dlatego filmik równie dobrze może nie istnieć lub być w jakiś sposób spreparowany. Można spodziewać się jednak tego, że policja w niedługim czasie odniesie się w oficjalny sposób do tych informacji, co sporo wyjaśni w kwestii Melly’ego. Jeśli dowód okaże się prawdziwy i przekonujący, zostanie skazany, a jego wyrok może równać się nawet karze śmierci.

fot. kadr z klipu „YNW Melly – Murder On My Mind [Official Video]”, YouTube.com/YNM Melly

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Wybory w USA: Przewaga Bidena, przerwane przemówienie Trumpa i komentarz Grety Thunberg

Na wyniki wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Joe Biden ma jednak coraz większą przewagę nad Trumpem, a to dzięki objęciu prowadzenia m.in. w Georgii.

Felieton
„Gambit królowej” – historia o szachach, którą bardzo chcemy poznać

23 października miała miejsce premiera siedmioodcinkowego miniserialu Netflixa. „The Queen’s Gambit” to produkcja bazująca na powieści Waltera Tevisa z 1983 roku o tym samym tytule. Opowiada o karierze szachowej i trudnym dorastaniu Beth Harmon, w którą wciela się świetna Anya Taylor-Joy, znana m.in. z roli w „Split”. W obsadzie znalazł się również polski aktor – Marcin Dorociński.