Hip Hop,News

Młody Tyler, the Creator na nagraniu 2Paca? Fani odkopali zabawne wideo!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Młody Tyler, the Creator na nagraniu 2Paca? Fani odkopali zabawne wideo!

To, że wciąż pojawiają się nowe teorie w związku z Shakurem albo jego twórczością w ogóle nie dziwi. Bywają one mniej lub bardziej absurdalne (jak ta, że raper żyje, o czym zresztą powstaje film), ale niektórych przecież nawet nie da się w żaden sposób uzasadnić.

Fani właśnie odkopali w internecie wideo, które w sieci znajduje się od dobrych kilku lat. Chodzi o fragment jedenego z odcinków BET „Rap City” z udziałem Tupaca, w którym dostrzec można „młodego Tylera, the Creatora”. Shakur miał przechadzać się razem z reżyserem Johnem Singletonem ulicą Los Angeles, kiedy to spostrzegł chłopaka ubranego w charakterystyczną koszulkę w paski oraz kapelusz. Ten patrzył się na niego, więc raper podszedł bliżej i do niego zagadał.

Nagranie to pochodzi z lipca 1994 roku. Urodzony w marcu 1991 Tyler miał wtedy jedynie trzy lata, więc to, że pojawił się w wideo jest totalnie niemożliwe. Wątpliwości zresztą szybko i raz na zawsze pozbawił sam T za pośrednictwem Twittera.

Mimo wszystko stare nagranie wywołało wśród zainteresowanych małe zamieszanie i stało się powodem do żartów. Trudno się nie zgodzić, że chłopak z wideo bardzo go przypomina. Pytanie tylko, czy już jako dziecko Tyler miał tak dobrą stylówę… Nabralibyście się?

fot. materiały prasowe

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Dlaczego Wiśnia Bakajoko jest najciekawszym ulicznikiem w kraju?
Wiśnia Bakajoko - Cisza na planie

Jeśli go nie znacie, po ksywce moglibyście uznać, że to przedstawiciel meme rapu. Z całym szacunkiem dla artysty, nie oszukujmy się, pseudonim dla niewtajemniczonych może brzmieć kuriozalnie, ale przestaje taki być w momencie, gdy słyszymy pierwsze kilka wersów nawijanych przez Wiśnię. Kończą się śmiechy, a zaczyna bujać głowa. Nie tylko do rytmu, ale też z podziwu, bo Bakajoko to obecnie najciekawszy przedstawiciel ulicznego rapu w Polsce.

Hip Hop,News
#FreeBobbyShmurda nie podziałało. Raper posiedzi jeszcze w więzieniu
Bobby Shmurda - Hot N*gga (Official Music Video)

Możecie nie wiedzieć, kim jest Bobby Shmurda, bo kariera tego rapera zatrzymała się 6 lat temu, gdy trafił do więzienia. Jego przypadek można porównać jednak do tego z czym boryka się Bonus RPK. Choć akurat do skazania go było więcej podstaw, niż w casusie Polaka, za jego wolnością też opowiada się cała scena. Również nasi rodzimi raperzy domagają się jego wypuszczenia i choć w pewnym momencie wydawało się, że Bobby jednak wyjdzie wcześniej, to jeszcze trochę posiedzi sobie w kryminale.