Rap

MOBBYN powróci? Wygląda na to, że jest to możliwe

Julian Glosa -
mobbyn
mobbyn
Rap - - Dodane przez Julian Glosa

MOBBYN powróci? Wygląda na to, że jest to możliwe

Pomimo wielu roszad w składzie legendarnej grupy rapowej Mobbyn, wielu fanów wciąż czeka na powrót starego składu. Jeszcze kilka dni temu było to nie do pomyślenia, zważając na okoliczności, w których rozchodzili się członkowie grupy. Jednak niedawno na profilu grupy na Facebooku pojawiło się kilka interesujących wpisów.

Pierwotnie składająca się z Belmondo i Oyche Doniza ekipa zawiesiła działalność po wydaniu albumu pod tytułem „MOBBYN”. W 2018 duet oficjalnie rozpadł się z winy Młodego G, który po czasie wspólnie z GSP reaktywował Mobbyn. Pod koniec 2019 zespół ponownie rozpadł się z powodu licznych problemów Belmondo. Grupa współpracowało między innymi z Kazem Bałaganem, Hewrą czy Diho.

Kilka dni temu na oficjalnym profilu grupy pojawiły się różne wpisy, między innymi „OFICJALNY POWRÓT MOBBYN JUŻ NIEDŁUGO” oraz zapewnienia o ponownym nawiązaniu współpracy z Donizem i Belmondziakiem. Sam Belmondo skomentował wpisy byłych współpracowników, oznajmiając że nie ma z tym nic wspólnego i nie ma dostępu do konta. GSP, który najprawdopodobniej prowadzi fanpage, na razie nie odniósł się do zaistniałej sytuacji.

fot. kadr z filmu „MOBBYN – SERENGETI”, YouTube.com/Black

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
Nie słuchasz Brodki? Musisz to zmienić!

W ostatnim czasie Brodka wypuściła dwa niesamowite kawałki: „Game Change” i nagrany wraz z PRO8L3M-em „Żar”. Stosunkowo niedawno, bo w 2018 roku wszyscy zachwycali się jej wykonaniem utworu pt. „Wszystko, czego dziś chcę”, który był elementem ścieżki dźwiękowej serialu „ROJST”. Na wiosnę tego roku zapowiedziała premierę swojego nowego albumu, „BRUT”. Dlaczego powinniście się nią zainteresować?

Rap
Arab jest w formie i w oktagonie, i na majku
ARAB - LUNAR (prod.Ensoul) (Official Video)

Arab wygrał walkę wieczoru na FAME MMA 9, choć o tym, że będzie bił się z Kizo dowiedział się ledwie kilka dni wcześniej. Pokazał się jednak z wyśmienitej strony w oktagonie, a rozgłos związany ze swoją osobą postanowił spożytkować na promocję nadchodzącego albumu pt. "Happy New Ja". Singiel "LUNAR" udowadnia, że raper po prostu jest w świetnej formie, niezależnie od tego, czy bije, czy nawija.