News,Streetwear

Mokasyny i Dad Shoes w jednym? Nowe buty od Maisona Margieli

Filip Kowalski-Ocneanu -
News,Streetwear - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Mokasyny i Dad Shoes w jednym? Nowe buty od Maisona Margieli

Hybrydy na rynku obuwia to dziś nic specjalnie nowego. Weźmy chociażby Louis Vuitton i nowy model marki – Archlight, czy sandały od Gucci. Kolejną marką, która podjęła się tego rodzaju projektu, jest Maison Margiela. 

Spliced Tassel Loafer Sneaker – bo tak właśnie nazywa się nowy model – to połączenie obuwia sportowego z linią zdecydowanie elegancką. Górna część buta wykonana jest z połączenia cielęcej i płytkowej skóry, zaś podeszwa, pochodząca z modelu Retro Fit, zrobiona jest z gumy. W ten sposób Maison Margiela połączył dwa trendy w aktualnej modzie: Dad Shoes i mokasyny.

Buty są dostępne w wersji czarnej w internetowym sklepie marki  i w wersji białej w serwisie Farfetch. Ich cena to 1090 dolarów, czyli około 4100 zł.

fot. Maison Margiela

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Szpaku, Bezczel i MMA: Beef skończy się na ringu?

Muzyczny konflikt pomiędzy Szpakiem a Bezczelem może przenieść się na deski. Po pierwsze, obaj panowie dość dosadnie wyrazili chęć spróbowania się w już nie słownym, a fizycznym pojedynku. Po drugie - Fame MMA (organizacja zrzeszająca freak fightowców) wysłała im zaproszenie na galę.

Felieton,Hip Hop
Lil Pump: najbardziej liryczny raper wszech czasów

To nie jest clickbait, naprawdę. Inaczej - może jest, ale nie my zarzuciliśmy haczyk. Zrobił to sam Lil Pump na swoim Twitterze. Żal było nie wziąć tego za pretekst do artykułu o czymś... nieco innym.