Rap

Na jaki festiwal rapowy wybrać się w te wakacje?

Filip Grzesik -
Na jaki festiwal rapowy się wybrać?
Na jaki festiwal rapowy się wybrać?
Rap - - Dodane przez Filip Grzesik

Na jaki festiwal rapowy wybrać się w te wakacje?

Sezon koncertowy nareszcie wraca. Przez to fani muzyki niecierpliwią się coraz bardziej. Mimo tego największe wydarzenia w Polsce przełożyły swój termin na następny rok. Jeśli chcecie udać się na festiwal, na którym usłyszycie swoich ulubionych raperów, to wybierzcie te, które nie zostały odwołane, czyli…

Polish Hip-Hop Festival

To prawdziwe święto fanów polskiego rapu. Wśród bogatej listy artystów na tegorocznej edycji możemy wymienić takich raperów, jak Szpaku, Jan-rapowanie, Kaz Bałagane, Dziarma, Kabe, Sarius, Bedoes czy Paluch. Wydarzenie odbędzie się w Płocku, na nadwiślańskiej plaży i jest rozplanowane na 3 dni. Festiwal zaczyna się 5 sierpnia, a za bilet trzydniowy (o ile nie kupiliśmy go wcześniej) musimy zapłacić 260 zł.

EDIT: Polish Hip-Hop Festival przełożono na następny rok. Bilety zachowują ważność.

FEST Festival

Odbywający się w Parku Śląskim w Chorzowie festiwal, nie jest poświęcony jedynie hip-hopowi. Jednak mimo tego zestawienie raperów na tej edycji robi wrażenie. Swoje koncerty dadzą slowthai i Princess Nokia, ale nie zabraknie też artystów z polskiego podwórka. Wśród tych można wymienić Pezeta, Sokoła, Jana-rapowanie i również składy takie, jak Molesta Ewenement, OIO, Undadasea, JWP/BC. FEST potrwa 4 dni. Zaczyna się 11 sierpnia, a cena za karnet na cały okres trwania imprezy wynosi 499 zł. Jednak znajdą się też tańsze, na mniejszą liczbę dni. Do kupienia TU.

Mazury Hip Hop Festiwal 

XIX edycja tego eventu odbędzie się w Giżycku. Bogaty line-up, składający się z raperów takich jak Bedoes, PRO8L3M, Guzior, Paluch, Szpaku, Żabson, Malik Montana, Oki i wielu innych, zachęca do odwiedzenia tego miejsca. Co ciekawe, event będzie prowadził raper Edzio, znany ze swojego TikToka poświęconego rapowaniu. Start zaplanowano na 15 lipca. Karnet na wszystkie trzy dni kosztuje 200 zł. Można go zakupić TU.

Rap Stacja Festiwal 

Quebonafide, PRO8L3M, Białas, Bedoes, Żabson, Kukon, Guzior, White 2115, Peja i Gruby Mielzky to tylko niektórzy z artystów na tym wydarzeniu. Rap Stacja Festiwal potrwa od 8 do 10 lipca i odbędzie się w Sławie, w województwie lubuskim. Za 260 zł możemy zakupić wejście na trzy dni eventu. Strona z biletami znajduje się TU

Udostępnij
Gaming
Battlefield 2042 już wkrótce! Oto wszystko, co musisz o nim wiedzieć
Battlefield

W środę (9 czerwca) przedstawiono nam pierwszy zwiastun nowego Battlefielda. Zaprezentowany trailer w porównaniu do zwiastuna Battlefield V okazał się strzałem w dziesiątkę, co jednoznacznie pokazują komentarze pod filmem oraz liczba polubień. Czym zaskoczy nas nowa odsłona popularnej serii gier? Oto, co musisz o niej wiedzieć!

Gaming
Xbox Mini Fridge, czyli odpowiedź Microsoft na KFConsole!
Xbox Mini Fridge

Jako wieloletni gracz na konsoli Xbox nigdy w życiu nie spodziewałem się, że kiedykolwiek będę miał możliwość zakupu konsoli i lodówki w jednym. I w sumie miałem rację, ponieważ Xbox Mini Fridge, to po prostu zwykła, mała lodówka. Lecz trzeba przyznać, wygląda naprawdę obiecująco. Kto nie chciałby posiadać własnej lodówki w swoim zestawie gamingowym? Od tej pory już nigdy więcej nie będziemy musieli chodzić do kuchni, by wziąć z lodówki zimny napój – będziemy go mieli na wyciągnięcie ręki!