Hip Hop,News

[NA PIERWSZY RZUT UCHA] Kartky i „chłopcy z placu broni”

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

[NA PIERWSZY RZUT UCHA] Kartky i „chłopcy z placu broni”

Karty jest w trakcie wydawania projektu o nazwie „Outside Of Society”, o którym pisaliśmy [TUTAJ] który ukaże się już niebawem, a tymczasem możemy przesłuchać kolejny singiel z tej płyty.

Do tej pory na YouTubie pojawiło się 6 utworów z nadchodzącego albumu. „mała wojna”, „harlequin vertigo” oraz „ź l i” zostały udostępnione od razu w dniu wystartowania preorderu. Później otrzymaliśmy „ostatni track”, a ostatnio „CTRL Z”, który choć brzmi przyjemnie, opowiada o dużym uczuciu i przeżyciach, które towarzyszyły Kartkyemu podczas przygody miłosnej.

Dziś wcześniejszy reprezentant QueQuality, który założył swój label OU7SIDE wypuścił kolejny singiel – „chłopcy z placu broni”. Wbrew pozorom i pewnego przyzwyczajenia, czyli kawałków głównie o nieszczęśliwej miłości, Kartky daje pełen emocjo utwór, który opowiada o tym jak małe dzieci zmieniły się w dorosłych. Numer mówi o problemach, uczuciach i życiu jego i rówieśników za czasów małolata oraz o tym, że teraz się to pozmieniało. Autor opowiada o osobach, które były, ale niestety odeszły, o tych, którzy z upływem lat zmienili się lub po prostu dorośli. Raper pokazuje tym utworem jak zmienił sam się zmienił i jak zmieniło się jego postrzeganie z tego dziecięcego, na te dorosłe.

A czy Wy czekacie na kolejny projekt Kartkyego? Uważacie, że odejście od QueQuality „na swoje” było dobrym ruchem? Moim zdaniem Kartky jest mega utalentowanym raperem, który swoje już udowodnił i może zrobić jeszcze więcej.

fot. kadr z klipu Kartky – „chłopcy z placu broni”

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
ANOMALIE, czyli projekt, który ma spore szanse na sukces

Przyłu, młody raper, który niedawno dołączył do QueQuality, a 22 maja wypuścił swój debiutancki i zarazem bardzo dobry album, o którym pisaliśmy TUTAJ nie zwalnia tempa! W internecie znajduje się projekt, o którym może jeszcze nie mieliście okazji usłyszeć!

Hip Hop,News
Polska wybrała Prezydenta. Co na to środowisko rapowe?
https://www.instagram.com/tedef

Wczoraj została przeprowadzona druga tura wyborów prezydenckich. Wyniki sondażowe były bardzo wyrównane, ale dziś rano było już wiadomo, że z niewielką przewagą zwyciężył Andrzej Duda. Jakie reakcje wywołało to wśród raperów?