Streetwear

Najładniejsze czarne Ultra Boosty? Jest pewien haczyk…

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Najładniejsze czarne Ultra Boosty? Jest pewien haczyk…

… który sprawi, że wielu z nas będzie musiało obejść się smakiem. Wieść o wydaniu kolorystyki ,,Triple Black” z nowymi, złotymi akcentami rozeszła się błyskawicznie. Szkoda tylko, że niewiele osób będzie miało okazję założyć je na nogi.

Technicznie to wciąż te same, uwielbiane przez rzesze sneakerheadów, Ultra Boosty w czarnej kolorystyce i z podeszwą Continentala. Największą uwagę przykuwa jednak drobny detal – napis ,,Ultra Boost” w złotym kolorze. Takie połączenie idealnie współgra wizualnie z modelem, a spore grono jego fanów już przygotowywało się do oficjalnego dropu. I teraz smutny fakt – Adidas nową odsłonę sprezentuje wyłącznie w damskiej rozmiarówce (do rozmiaru 42 EU).

Jeśli się łapiecie – para pojawi się u wybranych sprzedawców i na oficjalnej stronie Adidasa pierwszego marca, w standardowej cenie 749 zł.

Przy okazji – sprawdźcie UB stworzone przy współpracy z Undefeated, specjalnie na Dzień Niepodległości USA.

fot. Adidas

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Opowieść dwudziestolatków: Jan-rapowanie i NOCNY wracają z nowym albumem

Już pod koniec minionego roku Jan-rapowanie i NOCNY pokazali światu dwa single nowej płyty - „Układankę” i „Ruchy”. Teraz przyszedł czas na całość. „Plansze” - drugi album młodego duetu, ukaże się 15 marca. Będzie to jednocześnie pierwszy album SBM Label, który wydawnictwo wypuści na rynek w tym roku.