TikTok

Najlepsze dziewczyny na polskim TikToku!

Julia Niedzielin -
dziewczyny na tiktoku
dziewczyny na tiktoku
TikTok - - Dodane przez Julia Niedzielin

Najlepsze dziewczyny na polskim TikToku!

Najlepsze konta już wybraliśmy. Teraz przygotowaliśmy więc listę, na której umieściliśmy najbardziej wpływowe dziewczyny na TikToku. Są kreatywne, zabawne i pewne siebie, a łączy je to, że wszystkie kochają kobiety! Wspierają się nawzajem i wychodzą z założenia, że lepiej jest sobie pomagać, niż kłaść kłody pod nogi. Poznajcie pięć niesamowitych tiktokerek!

1. @nezznalek

Paulina Neznal to królowa wśród tiktokowych feministek. Dla Pauliny najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka bez względu na to, jak wygląda, w co wierzy czy jakiej jest orientacji. W swoich TikTokach zachęca dziewczyny do tego, by zaakceptowały siebie i swoje ciało, odwołując się do swojego przykładu. Tiktokerka walczy także z hejtem, choć jednocześnie zaznacza, że jest odporna na niekonstruktywną krytykę ze strony nieznajomych.

2. @mamaiwerka

Aneta Osińska i Weronika Osińska to zgrany duet, który tworzą mama i córka. Dziewczyny na TikToku nagrywają głównie kontent komediowy, równocześnie przekazując cenne wartości młodym użytkownikom aplikacji. Obraz rodzica i dziecka, pomiędzy którymi widać silną więź jest dobrym przykładem relacji, do której można dążyć w swojej rodzinie. Mama i córka razem tańczą, śpiewają oraz opowiadają zabawne historie z przeszłości. Nie boją się być przy tym sobą, mimo hejtu z którym się spotykają.

@mamaiwerka

Kto robi lepsze miny? – ja czy mama 😆❤️

♬ Rasputin (7″ Version) – Boney M.

3. @karolinawitaszek

Jest mistrzynią czarnego humoru i bardzo inteligentną, młodą kobietą. Karolina nagrywa na TikToku głównie krótkie scenki, wcielając się w rożne role. Jej świetna satyra ma pewien niepowtarzalny walor, ponieważ w swoich komediach zwraca uwagę na aktualne problemy w Polsce i na świecie. Nie boi się również poruszać kwestii homofobii, aborcji czy problemów z samoakceptacją. Aktywnie uczestniczy w protestach Strajku Kobiet i zawsze staje w obronie dziewczyn, ponieważ nie zgadza się na gorsze traktowanie jakiejkolwiek grupy społecznej.

@karolinawitaszek

Nie mam metalowego wieszaka 🙁 wpadajcie na mój lG- BIJONSI #meme

♬ brandy running and crying – brandy running and crying

4. @hisanni

Zuza dzięki swojemu kontu na TikToku gromadzi wokół siebie ludzi, którzy pragną zrozumienia i wsparcia. Wiele mówi o ruchu body positivity, tolerancji i empatii. Młodzi ludzie widzą w niej kobietę pewną siebie, odważną i odporną na krytykę, dlatego Zuza jest bardzo potrzebna na polskim TikToku. Pomimo tego, że to dopiero początek jej kariery w social mediach, już zyskała ogromną liczbę followersów.

@hisanni

Coś dla Panów bo też bywa ciężko ❤️ ib: @cullenmalfoy #dc#fyp#bodypositivity

♬ Runaway Piano Cover – roan

5. @haaipapi

Agata Świderska to utalentowana 19-latka, która wykorzystuje swoje zdolności aktorskie i odgrywa scenki lub wciela się w role znanych postaci z bajek. Jest bardzo pozytywną osobą. Zaraża uśmiechem i pozytywną energią. Agata chętnie porusza również kwestie zaburzonej samooceny młodych ludzi czy kompleksów dorastających dziewczyn.

@haaipapi

credit: @alysialoo PAMIĘTAJCIE DZIEWCZYNY #dlaciebie #dc #trend

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
OIO to nowa supergrupa w polskim mainstreamie!
OIO - Moonwalk

W poniedziałek w rapowej części internetu zawrzało. Cała rzesza popularnych raperów zaczęła wrzucać fotki przyklejonej do czegoś, wyżutej gumy. Przy okazji każdy z nich oznaczał ten sam nowiutki profil na Instagramie "oio.wav". Od tego czasu pojawiło się jeszcze kilka tajemniczych filmików promocyjnych na tym koncie. Żaden z nich nie mówił za wiele, a tym bardziej nic konkretnego nie zdradzał. Odpowiedź przyszła dziś.

Lifestyle
Netflix Fast Laughs może niektórym zastąpić TikToka!
Netflix Fast Laughs

Śladami TikToka idą kolejne wielkie firmy. Dopiero co informowaliśmy o aplikacji Facebook BARS, w której aspirujący raperzy mogą tworzyć krótkie nagrania, a teraz dowiedzieliśmy się, że z nieco podobną formą będzie startował Netflix. Fast Laughs ma pomóc promować produkcje i dostarczać nam rozrywki.