News,Wyróżnione

Najlepsze influencerki na polskim Instagramie: 30 Under 30k

Izabela Smolińska -
News,Wyróżnione - - Dodane przez Izabela Smolińska

Najlepsze influencerki na polskim Instagramie: 30 Under 30k

To nie będzie lista 100 najbogatszych ani ranking najbardziej wpływowych kobiet. Nie powiemy Wam czyje reklamy są najwięcej warte i komu najwięcej płaci się za bywanie na ściankach. Powód – po prostu nas to nie interesuje. Proponujemy Wam za to zestawienie tych, którzy mają realny wpływ na otoczenie. I nie, to nie nasza subiektywna opinia. Stoją za nią konkretne liczby obserwujących ich konta na Instagramie. Podzieliliśmy ranking na dwie kategorie – TOP 10 – czyli po prostu najlepsi z najlepszych (tu chyba zresztą nie trzeba szerszego wyjaśniania) i wyróżnionych (tu postanowiliśmy już nie numerować miejsc). Na pierwszy ogień (wszak – ladies first) idą dziewczyny. Różni je wiele i wiele łączy. Wszystkie kochają fotografować. I kochają lifestyle. Każda inaczej go prezentuje (dlatego to tak ciekawe!). Są wśród nich artystki, sportsmanki, społeczniczki, młodziutkie jeszcze nastolatki i szczęśliwe mamy. Jest co oglądać. Jest czym się inspirować. To co, gotowi?

*Przyjęliśmy jedno kryterium – konta oscylujące wokół 30 000 obserwujących, które jeszcze nie osiągnęły magicznego progu 30 K… no, tak to przynajmniej było w chwili, gdy zamykaliśmy ten ranking. Dziewczynom jednak liczby rosną tak szybko, że nie bierzemy odpowiedzialności za to, jeśli coś zdążyło się zmienić w temacie 😉

TOP 10

WYRÓŻNIENIA

W tej części rankingu nie ma już miejsc, a kolejność przedstawień została wybrana losowo. Wszystkie, naszym zdaniem, zasługują by je wyróżnić. Wszystkie łączy pasja i chęć pokazania innym, że (i jak) można żyć fajnie w bardzo prosty sposób.

fot. Karolina Brzuszczyńska @way.of.blonde/Instagram

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Streetwear
Klasyka w nowoczesnej odsłonie: Kultowe „Nki” 997 od New Balance w odświeżonym wydaniu

Model 997 jest prawdopodobnie najbardziej znanym butem marki New Balance i to między innymi dzięki niemu firma osiągnęła taki sukces. Teraz przyszła kolej na jego nowoczesną odsłonę - MS 997.

Hip Hop,News
„Sam Bóg jarałby jointy, popijał Henny i zaliczał sztuki” – O.S.T.R. w niebie!

Jest luty - wychodzi nowy O.S.T.R. Nikogo to nie dziwi, ale wielu coraz częściej napawa niepokojem - to w końcu piętnasty album wykonawcy! Czy będą pomysły? Czy będzie świeżo? Jak można utrzymywać tak zabójcze tempo wydawnicze i wciąż zachowywać pozycję na scenie?