Felieton,Streetwear

Najlepsze kicksy pierwszej połowy roku – nasz wybór

Łukasz Orawiec -
Felieton,Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Najlepsze kicksy pierwszej połowy roku – nasz wybór

Owszem, to już ten okres. Połowa roku za nami, więc sezon na podsumowania czas zacząć. Poniżej 10 (moich) ulubionych modeli i kolorystyk, które zadebiutowały na przestrzeni ostatniego półrocza. Kolejność losowa. Wybory (a jakże) subiektywne, więc jeśli widzielibyście tu coś innego, to zapraszamy do sekcji komentarzy na Facebooku!

A na koniec cóż rzec. Sporo się na naszych łamach w najbliższym czasie zmieni, więc obserwujcie i nasz profil na Facebooku, i Instagrama. Będzie się działo, zaręczam. 😉

W wolnej chwili sprawdźcie jeszcze zestawienie naszych ulubionych perfum na lato. Stay Tuned!

fot. Nike/Adidas/Prada/StockX

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Jan-rapowanie i NOCNY z kolejnym sukcesem! Co tym razem?

Samego duetu na pewno nie trzeba nikomu przedstawiać. Specjalnie dla nas Nocny pokazał, jak powstawał bit do utworu "Wybory", ale czy pamiętacie klip do kawałka "Zaczekaj przed drzwiami" z płyty "Plansze"? Jeśli nie, to zdecydowanie warto nadrobić go jak najszybciej, bo zyskał na sporym znaczeniu.

Felieton,Hip Hop
Bedoes jak Liber – czyli kilka słów o komercji

Ostatnio pisałem o planowanym występie Otsochodzi na Festiwalu w Opolu. Janek zagrał na poniedziałkowym koncercie, który był przeznaczony dla alternatywnych artystów. Na głównej, weekendowej części pojawiała się natomiast dwójka innych raperów - Bedoes i Liber. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ przy zestawieniu tych dwóch ksywek naszła mnie myśl - Czy granica pomiędzy odbiorcą rapu a popu się zatarła? W sensie, co młody raper musiałby zrobić, aby podobnie jak Liber zostać wyklętym przez środowisko i opuszczony przez starych słuchaczy.