News,Streetwear

Najlepsze sneakersy na wiosnę (2)

Łukasz Orawiec -
News,Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Najlepsze sneakersy na wiosnę (2)

Wiosna nie zawsze rozpieszcza. Po rankingu naszych ulubionych par na cieplejsze dni przyszła pora by sprawdzić jak przygotować się na tę gorszą stronę aury – poranne przymrozki, deszcz i kałuże. Mamy osiem (a w zasadzie trochę więcej) modeli, zasady bez zmian: propozycje do 1000 zł, bez pomijania klasyków i najtańszych par. A, najważniejsze – większość (o ile nie wszystkie) poradzi sobie równie dobrze w jesiennych warunkach, więc zapisujcie w zakładkach na przyszłość!

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Legia Warszawa 2cztery7

Polski hip-hop i świat polskiej piłki nożnej przecinają się właściwie od zawsze. Uliczne składy do dzisiaj otwarcie deklarują na klipach swoje przywiązanie do lokalnych drużyn. Bardziej mainstreamowi raperzy nie afiszują się z tym tak bardzo, ale i nie kryją sympatii. Nawiązania do polskiej (i nie tylko) piłki można spotkać w dziesiątkach kawałków, w których dają podwalinę do zbudowania panczlajnu. Odniesieniami do piłki tętni też od czasu do czasu rodzimy freestyle. Mimo braku poważnych zwycięstw na arenie międzynarodowej, piłka kopana jest najważniejszym sportem w kraju nad Wisłą.

Hip Hop,News
Jak młody wilk został królem stada

O zawrotnej karierze Mero mogliście przeczytać na łamach portalu nie raz. Już wtedy przepowiadaliśmy młodemu raperowi spory sukces. Jednak ani my, ani najpewniej sam Mero, nie spodziewał się aż takiego wyczynu. Wszystkie kawałki z jego debiutu "Ya Hero Ya Mero" zadebiutowały na oficjalnej niemieckiej liście przebojów.