Lifestyle

Netflix Fast Laughs może niektórym zastąpić TikToka!

Klementyna Szczuka -
Netflix Fast Laughs
Netflix Fast Laughs
Lifestyle - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Netflix Fast Laughs może niektórym zastąpić TikToka!

Śladami TikToka idą kolejne wielkie firmy. Dopiero co informowaliśmy o aplikacji Facebook BARS, w której aspirujący raperzy mogą tworzyć krótkie nagrania, a teraz dowiedzieliśmy się, że z nieco podobną formą będzie startował Netflix. Fast Laughs ma pomóc promować produkcje i dostarczać nam rozrywki.

Należy zaznaczyć, że Fast Laughs nie jest aplikacją, a funkcją. Sekcja będzie znajdować się po prostu na platformie. Jej interfejs i działanie ma być jednak podobne do TikToka. Użytkownicy przesuwając krótkie, pionowe nagrania, będą przewijać zabawne fragmenty filmów czy seriali z katalogu komedii. Na pewno będzie można znaleźć tam sceny z „Murder Mystery”, „Big Mouth” czy „The Crew”. Dodatkowo dostępna ma być możliwość dawania reakcji oraz udostępniania.

Funkcja Netflix Fast Laughs dostępna będzie w pierwszej kolejności oczywiście na iOS i to w wybranych regionach. Najpierw przetestują ją mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Kanady i Wielkiej Brytanii.

fot. kadr z „Fast Laughs iOS | Netflix Is A Joke”, YouTube.com/Netflix Is A Joke

Zostaw komentarz

Udostępnij
TikTok
Najlepsze dziewczyny na polskim TikToku!
dziewczyny na tiktoku

Najlepsze konta już wybraliśmy. Teraz przygotowaliśmy więc listę, na której umieściliśmy najbardziej wpływowe dziewczyny na TikToku. Są kreatywne, zabawne i pewne siebie, a łączy je to, że wszystkie kochają kobiety! Wspierają się nawzajem i wychodzą z założenia, że lepiej jest sobie pomagać, niż kłaść kłody pod nogi. Poznajcie pięć niesamowitych tiktokerek!