Hip Hop,News

Nicki Minaj nęka znanego dziennikarza! „Próbowałeś dotykać 6ix9ine’a w basenie”

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Nicki Minaj nęka znanego dziennikarza! „Próbowałeś dotykać 6ix9ine’a w basenie”

O Nicki Minaj trudno jest zapomnieć i mimo jej rzekomego przejścia na emeryturę, choćbyśmy bardzo chcieli, raczej nieprędko będziemy mogli się za nią stęsknić.

Dj Akademiks, dziennikarz i publicysta, który słynie z satyrycznych komentarzy m.in. na temat tego, co dzieje się na amerykańskiej scenie hip-hopowej, wyjawił, że raperka… zaczęła nękać go na Instagramie. Opowiedział o tym w swojej ostatniej transmisji na żywo, w której opublikował nawet wysyłane przez Nicki prywatne wiadomości.

Cała drama zaczęła się od tego, kiedy Minaj pojawiła się w podcaście u Joe Buddena (który, nawiasem mówiąc, jest byłym współpracownikiem Akademiksa). Stwierdziła wówczas – w skrócie – że Akademiks ją zniesławił, a co więcej porównała go do… głównej postaci z „Alvin i Wiewiórki” (czy ktoś jeszcze pamięta o tym filmie?). Dziennikarz zrewanżował się negatywną wypowiedzią na temat jej muzyki, a także odniósł się do jej odejścia z branży, mówiąc, że jeśli po kilku tygodniach wróci na scenę (umówmy się, my już na to czekamy), to powinna zejść z niej powrotem.

Jak wiadomo, Nicki Minaj jest zdecydowanie przewrażliwiona na swoim punkcie. Kilka miesięcy temu zwyzywała Miley Cyrus używając do tego… nazwy popularnej firmy drobiowej. A że poczucie humoru Akademiksa jest dość specyficzne i nierzadko jego żartom blisko jest do punchy… no cóż, ktoś musi go w końcu przystopować. Nikt nie załatwi też tego lepiej niż Królowa.

Wiem za dużo o twojej rodzinie, abyś mógł się ze mną bawić (…) Gdzie teraz jesteś?

Akademiks stwierdził również, że Nicki zachowuje się w ten sposób dlatego, że jej ego urosło odkąd ma męża, a przy tym nie szczędzi aluzji do jej bliskiej relacji z Tekashi’m. Ale na to Minaj również znalazła mocne słowa i sytuację obróciła przeciwko niemu.

Ostatni raz kiedy byłam w studiu, 69 powiedział mi, że mógłby powiedzieć, że ty naprawdę miałeś nadzieję, że jest gejem, i że próbowałeś dotykać go w basenie. Powodem, dla którego jesteś wściekły jest to, że byliśmy blisko, zanim trafił do więzienia. Nie chciałam spotykać się z „twoim chłopakiem”, chciałam tylko zrobić fajną piosenkę.

Kto ostatecznie znajdzie się na wygranej pozycji? Odpowiedź na to pytanie chyba jest oczywista.

fot. kadr z filmu „Alvin and the Chipmunks: The Road Chip – Nostalgia Critic”, youtube.com/Channel Awesome

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Sitek i Otsochodzi z trackiem reklamującym pizzę. Jak nie robić reklamy w rapie

Numery reklamujące pewne produkty nie są niczym nowym, ale w kulturze hip-hop przez długi czas były gnębione, ponieważ były jednoznaczne z ordynarnym "sprzedaniem się". Ostatnimi czasy ta doktryna trochę złagodniała, co skrzętnie zaczęli wykorzystywać raperzy, produkując mnóstwo kawałków z najróżniejszymi brandami. Poruszaliśmy nawet ten temat w pierwszym odcinku Encyklopedii Popkultury. Najnowszym przykładem jest świeżutki numer Sitka i Otsochodzi pt. "Mam Chill", wyprodukowany we współpracy z Pizza Hut.

Hip Hop,News
Bedoes o Tymku: „On chce być drugim Quebonafide”

Bedoes i Tymek to jedne z głównych postaci w polskiej rapgrze na tę chwilę. Ten drugi działa tak prężnie, że postanowiliśmy nawet zabawić się w jego ghostwritera. Popularność tych raperów jest ogromna, dlatego dziwi nas bardzo fakt, że obaj panowie nawet nie znają się osobiście, o czym już kiedyś na swoim Instagramie wspominał Borys. Ten fakt nie przeszkadza mu jednak w wydawaniu kontrowersyjnych opinii na temat Tymka. Jedną z nich podzielił się przy okazji audycji Solara w Newonce Radio.