Hip Hop,News

Nicki Minaj oskarża Meek Milla o przemoc wobec kobiet!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Nicki Minaj oskarża Meek Milla o przemoc wobec kobiet!

Między Nicki Minaj a Meek Millem nie jest przyjemnie. W środę między byłymi partnerami doszło do ostrego konfliktu na Twitterze. Raper polubił mema, który dotyczył wyborów modowych aktualnego męża Nicki, Kennetha Petty’ego. Po tym, jak po chwili Minaj na swoim Instagramie w ramach odpowiedzi zaczęła kpić ze stroju Meeka, odwołała się na Twitterze do ich kłótni sprzed kilku tygodni, gdy razem ze swoim mężem natknęła się na byłego podczas zakupów. A w kolejnym poście… oskarżyła go o przemoc wobec kobiet.

Wiadomo, że słowa Nicki należy przyjmować z dystansem, jednak są to już poważne zarzuty. Meek Mill oczywiście wszystkiemu zaprzeczył oraz dodał, że nie zamierza wypowiadać się publicznie na temat ich dwójki oraz nowego męża Nicki Minaj.

Dla wyjaśnienia, nie biję kobiet i nie pozwolę, aby w moich wywiadach pojawiły się pytania o nią albo o jakąkolwiek sytuację z nią z związaną, w momencie, gdy wychodzi mój nowy album! – napisał na Twitterze.

Być może Nicki Minaj po raz kolejny po prostu poniosło. Natomiast pewne jest to, że Królowa powinna zacząć gryźć się w język, bo nie zawsze skończy się to zabawnie.

fot. kadr z klipu „Meek Mill Ft. Nicki Minaj & Chris Brown – All Eyes On You (Official Video)”, YouTube.com/Meek Mill

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Management Lil Peepa w sądzie: „On nie może być uznawany za bezradne dziecko”

Kilka miesięcy temu wspominaliśmy Wam o tym, że matka Lil Peepa, która wcześniej zresztą świetnie zajęła się jego pośmiertnym dorobkiem muzycznym, zdecydowała się również na pozwanie agencji menedżerskiej, która współpracowała z jego synem. Oskarżała otoczenie swojego syna za to, że ten przedawkował narkotyki. Według niej miał być do tego wręcz zmuszany. The Blast dotarło do sądowych dokumentów, w których możemy przeczytać wytłumaczenie oskarżonej strony.

Hip Hop,News
Margaret otwiera własną wytwórnię i promuje młodego rapera

Raperzy coraz częściej wydają swoje płyty własnym sumptem. Mogą dzięki temu zarobić znacznie więcej, a w dzisiejszych czasach jest to dużo prostsze logistycznie, niż dawniej. Dużo rzadziej na taki ruch decydują się przedstawiciele muzyki popularnej. To ryzyko podjęła jednak Margaret, która ogłosiła otworzenie własnej wytwórni i przy tym zaprezentowała swojego pierwszego podopiecznego.