Hip Hop,News

Nicki Minaj „uhonorowana” wątpliwą, woskową figurą w słynnym muzeum

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Nicki Minaj „uhonorowana” wątpliwą, woskową figurą w słynnym muzeum

Jeśli w słynnym Muzeum Madame Tussaud lub którejś z jego filii powstaje twoja podobizna, to musisz być kimś. To w końcu miejsca, które przykładają najwyższą wagę do podobizn danych postaci, a sami celebryci nierzadko mogli być wręcz pomyleni ze swoimi woskowymi sobowtórami. Cóż, do tej grupy z pewnością nie możemy zaliczyć Nicki Minaj, której rzeźba została przedstawiona w berlińskim oddziale tego muzeum. Moglibyśmy wręcz zapytać, czy to aby na pewno amerykańska raperka była pierwowzorem powstawania tej figury. Sami zobaczcie.

Oczywiście nie trzeba było długo czekać, aż zdjęcie wątpliwej podobizny obiegnie świat. Jak można było się spodziewać, biedna figura spotkała się z gigantyczną falą krytyki. Co było do przewidzenia, fani zarzucali twórcom, że rzeźba kompletnie nie przypomina z twarzy Nicki, z czym w sumie trudno się nie zgodzić. Mało tego, oskarżono ich również o przesadne wybielenie postaci, gdyż raperka ma przecież ciemniejszą karnację. Co ciekawe, to nie pierwszy taki przypadek. Dwa lata temu w filii tego muzeum w Nowym Jorku stanęła podobizna Beyonce, która dla wielu fanów okazała się zbyt biała. Twórcy ostatecznie zdjęli z wystawy tę figurę i zdecydowali się na jej poprawienie. Jest więc całkiem prawdopodobne, że identyczny los spotka woskową Nicki.

Jeśli już twórcy faktycznie uznają, że wypada ją poprawić, mogliby zastanowić się również nad pozą, w jakiej Nicki jest przedstawiona. Bardzo podobna figura pojawiła się bowiem kilka lat temu w muzeum w muzeum w Las Vegas. Nie trzeba było długo czekać, aż ktoś wpadł na genialny pomysł pozowania z nią w mocno wymowny sposób. W Berlinie też pewnie mógłby znaleźć się taki śmieszek, więc może lepiej uniknąć kolejnych nieprzyjemności i zrobić figurę raperki, która nie tylko faktycznie będzie ją przypominała, ale też po prostu stała, zamiast się wypinać?

fot. kadr z klipu „Nicki Minaj – Anaconda”, YouTube.com/NickiMinaj

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Rasmentalism opuszcza szeregi Asfalt Records. Co z płytą „Escape Room”?

Dosyć niespodziewany transfer, bo wydawać by się mogło, że chłopaki nie opuszczą wytwórni, która w ogóle umożliwiła im wskoczenie na mapę mainstreamowego rapu. Niemniej wiemy już, że kolejna płyta duetu pt. "Geniusz" ukaże się nakładem Def Jam Sony Music Poland.

Hip Hop,News
Ojczym Rae Sremmurd został zabity przez swojego syna

Tej przykrej informacji nikt nie mógł się spodziewać. Ojczym duetu Rae Sremmurd został dwa dni temu zabity przez ich młodszego, przyrodniego brata. Informacja ta pewnie nie byłaby tak istotna, gdyby nie fakt, że 62-letni Floyd Sullivan wychowywał raperów od czasu ich gimnazjum.