News

„Nie jestem ptakiem dodo” – Offset krytykuje parodię w SNL

Anna Cecocho -
News - - Dodane przez Anna Cecocho

„Nie jestem ptakiem dodo” – Offset krytykuje parodię w SNL

Aby promować niedawno wydany debiutancki solowy krążek, Offset – członek grupy Migos – pojawił się w programie GQ w najnowszym odcinku „Actually Me”, gdzie odpowiedział m.in. na pytanie o parodię Migosów w SNL. Artysta stwierdził, że nie podobał mu się ten występ.

Przez cały czas incognito na różnych platformach społecznościowych, Offset odpowiadał na pytania zadawane przez fanów. Jedno z nich dotyczyło ubiegłorocznego odcinka Saturday Night Live, zawierającego parodię hip-hopowej grupy z Donaldem Gloverem. Obok niego pojawili się stali bywalcy SNL, czyli Chris Redd i Kenan Thompson.

Offset przyznał, że ​​nie uważał tej parodii za zabawną, tak samo jak Quavo i Takeoff. „Muszę być szczery, nie podobał nam się ten skecz, to było jak przeciwieństwo Migosów” – wyjaśnił. „Razem wymiatamy. Nie kłócimy się” – kontynuował. „A potem poczułem, że zostało to zinterpretowane tak, jakbyśmy byli ptakami dodo, jakbyśmy wychodzili na przeciw siebie. Nie czuliśmy tego. „

To nie pierwszy raz, gdy artysta nie śmieje się z żartu. Tak samo było przy okazji kłótni z Chrisem Brownem, kiedy ten wstawił filmik wyśmiewający 21 Savage’a. Jeśli nie pamiętacie tej parodii z maja ubiegłego roku, to łapcie ją tutaj i sami oceńcie, czy Offset rzeczywiście ma rację.

Fot. Offset Goes Undercover on Reddit, YouTube and Twitter | GQ [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Streetwear
Nie przegapcie! Najciekawsze premiery nadchodzącego tygodnia

Ruszamy z nowym, cotygodniowym cyklem, zbierającym najciekawsze (naszym zdaniem) premiery w świecie mody, sneakersów i streetwearu. Sprawdzajcie i zapisujcie daty w kalendarzu!

Felieton
Podwójne standardy: Komu (nie) wolno skręcać jointy

Meghan Markle nie ma łatwo. Były już pogłoski o tym, że nienawidzi księżnej Kate, że jej z kolei nienawidzi królowa Elżbieta (ta miała ponoć zaoferować Amerykance całkiem pokaźną kwotę 37 mln dolarów za rozwód z księciem Harrym jeszcze przed porodem), a nawet że - delikatnie mówiąc - nie przepada za nią ekipa pałacu Buckingham – na wszystkich szczeblach, od managerów, po służące. Nie lubi jej brytyjska prasa, która z lubością drukuje wciąż nowe pikantne nagłówki o życiu księżnej. Plotek nie brakuje. Ostatnio było nawet o tym, że…udaje ciążę (koronnym dowodem miały tu być zbyt szczupłe kostki Markle). No lekko nie jest.