News,Streetwear

Nie, to nie IKEA! Nowa torba od COMME des GARÇONS SHIRT

Filip Kowalski-Ocneanu -
News,Streetwear - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Nie, to nie IKEA! Nowa torba od COMME des GARÇONS SHIRT

Ikea to największy na świecie dystrybutor wyposażenia domu. Wiele z przedmiotów, które ma w swoim asortymencie, to już dzisiaj ikony. Tak jak torby, które w sklepach szwedzkiego giganta służą do noszenia zakupów. To właśnie one stały się wzorem dla Reia Kawakubo (głównego projektanta w COMME des GARÇONS SHIRT) przy tworzeniu Shopper Bag Tote.

Szwedzki producent meblarski jest inspiracją dla wielu designerów. Między innymi Virgila Abloha. Tak powstała kolaboracja OFF WHITE x IKEA, która ma trafić do sklepów w przyszłym roku. Innym przykładem może być wersja kultowej torebki od marki Balenciaga. W przypadku projektu od lini japońskiej marki CDG, czyli Shirt, dostaniemy torby w dwóch kolorystkach odpowiadających tym na zakupy w naszym ulubionym sklepie – czyli niebieskiej i żółtej. Teraz, gdy będziemy jedli klopsiki czy wypróbowali nowe łóżko, będziemy mogli wyróżnić się z tłumu, jednocześnie nie odstając od reszty.

Poniżej galeria przedstawiająca obie kolorystyki:

Torbę można kupić w sklepie internetowym SSENSE za 170 dolarów, czyli około 650 zł. 

fot. COMME des GARÇONS SHIRT

P.S. Jeżeli potrzebujecie jednak nieco bardziej wyróżnić się w tłumie, to polecamy sprawdzić niedawno wydane nowe akcesoria od Comme Des Garçons.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
KPSN: Kariera z podręcznika

Wielkimi krokami zbliża się legalny debiut KPSNa. Ten raper i producent od lat sukcesywnie dokłada cegiełki do polskiej sceny. Ta teraz stoi za nim murem.

Felieton,Hip Hop
Płomień 81: dlaczego powrót na scenę ma sens?

Plotki o nowej płycie docierają do nas od dawna. Co więcej, wypowiadają się sami zainteresowani: Pezet i Onar. Od jakiegoś czasu klasyczny duet udziela się gościnnie na płytach znajomych. Czy możemy oczekiwać grubszej akcji?