Hip Hop,News

Nieopisane (w końcu) stało się faktem. Quebo wydaje książkę

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Nieopisane (w końcu) stało się faktem. Quebo wydaje książkę

”Nie czytaj mojego tekstu, póki go nie nawinę” – poprosił swoich fanów Quebo w intro do kawałka”Hype”. Po czym sam złamał własną zasadę, proponując odbiorcom tekst. Tylko. Bez żadnych dodatków. Quebo wydaje książkę.

Nie, to nie żart. I nic nam się nie pomyliło. Kuba Grabowski zostanie pisarzem, zaś jego literacki debiut stanie na półce „beletrystyka podróżnicza”, gdzieś między Beatą Pawlikowską a Kapuścińskim, czy Wańkowiczem (o ile będzie mieć szczęście). Jesteście ciekawi kiedy to nastąpi? Podobno 26 kwietnia (dla niecierpliwych wystartuje preorder).

Dobre wieści! Po wielu miesiącach intensywnych prac nad finalizacją książki, z czystym sumieniem możemy uznać „Egzotykę”…

QueShop.pl 发布于 2019年2月17日周日

Tak naprawdę Quebo nie pisze książki sam, a we współpracy z Kubą Stemplowskim, któremu to rzucił pomysł pisania na długo przedtem, zanim na rynku pojawił się album „Egzotyka”. Książka – pod tym samym tytułem – miała ujrzeć światło dzienne razem z nim (miały stanowić wspólną promocję). Niestety, jak to w życiu bywa, plany nie zawsze udaje się realizować w 100 procentach i mimo, że preorder krążka wystartował mniej więcej w połowie 2017 roku, pomysł książki był dopiero w zarysie. Publicznie więc było o niej cicho. 

Jak tłumaczy opóźnienia wydawnictwo – opisane niektórych historii okazało się na tyle trudne, że spowodowało przesunięcia czasowe. Teraz wreszcie jest gotowa. O czym będzie? O podróżach (a tych jest sporo, bo przez 3 lata Quebo pokonał 70 krajów). I o patrzeniu poprzez nie na świat. Nie zabraknie rozszerzenia i niekiedy – uzupełnienia historii, które pojawiły się na tracku. Jesteście ciekawi efektu? My też. Póki co, czekając, posłuchajmy:

Tak, nam też zrobiło się wakacyjnie.

fot. Quebonafide, quebahombre „Egzotyka”/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
J Cole i Meek Mill na scenie NBA All-Star Game

NBA All-Star Game to jeden z bardziej wyczekiwanych meczy roku. To bardzo ważny dzień dla fanów koszykówki, jednak nie tylko z powodu samej rozgrywki, ale także gwiazd, które pojawiają się na scenie w przerwach rozgrywki. W tym roku skład estradowy był równie mocny, co ten na boisku.

News
Odszedł dyktator mody: Karl Lagerfeld nie żyje

Trudno ukrywać tu smutek. Po ponad pięćdziesięciu latach pracy i dziesiątkach kolekcji, w wieku 85 lat, zmarł Karl Lagerfeld - jeden z największych kreatorów świata mody.