News,Streetwear

Nike Air Max 1 z ,,żelowym” swooshem?

Łukasz Orawiec -
News,Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Nike Air Max 1 z ,,żelowym” swooshem?

Jeszcze do niedawna „jelly swooshe” zdawały się być zarezerwowane wyłącznie dla modelu Air Force 1. Najwidoczniej projektanci nie mogli jednak powstrzymać się od umieszczenia tego motywu
na innych parach. Początek ekspansji? Być może. Poniżej oficjalne zdjęcia
.

Ponadczasowa sylwetka, zaprezentowana światu w 1987 roku, została uzupełniona o sprawiający wrażenie wykonanego z żelu symbolu łyżwy w niebiesko-zielonym kolorze. Przednią i tylną część podeszwy przemalowano na niebiesko, podobnie jak naszywki na języku. Całość dopełnia zielona poduszka Air i logo na zapiętku.

Nike Air Max 1 SE zadebiutują w najbliższym czasie i najprawdopodobniej wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników Nike.com. Cena sklepowa wyniesie – standardowo dla tego modelu – 120 dolarów.

Warto przypomnieć, że tzw. ,,jelly swoosh” pojawił się po raz pierwszy w ubiegłym roku, podczas premiery Air Force 1, wydanych w kolaboracji z PlayStation. O komercyjnym sukcesie rozwiązania najlepiej świadczy to, że cały nakład wyczerpał się prawie natychmiast.

fot. NIKE

NIKE/SneakerNews

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton
Do wszystkich hustlas & playas – jesteśmy uratowani!

Polska muzyka od zawsze choruje na straszliwy brak męskiego głosu, który nagra dobrą „pościelówę”. Mam jednak dobrą wiadomość dla wszystkich hustlerów z Europy Środkowo-Wschodniej – jest dla nas nadzieja!

News
Tede krytykuje Peję: ze mną nie poszłoby tak łatwo

Konfliktu pomiędzy wyjadaczami polskiego rapu ciąg dalszy. Tede vs. Peja. Konia z rzędem temu, kto potrafi powiedzieć ile to już trwa.