News

Nike Air Max 720 ,,Triple Black” z bliska

Łukasz Orawiec -
News - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Nike Air Max 720 ,,Triple Black” z bliska

Po krótkim przedstawieniu Wam na początku stycznia nowej sylwetki giganta z Oregonu, powoli zacieraliśmy ręce na pierwsze kolorystyki. Jak się okazało, do początkowych siedmiu dołączy jeszcze jedna. Jej oficjalny lookbok, standardowo, znajdziecie poniżej.

Uważniejsi czytelnicy zapewne pamiętają, że 720-stki to następca modelu Air Max 270. Ten – jak wynika ze statystyk, które niedawno krótko omówiliśmy – znajduje się prawie na szczycie, jeśli chodzi o sprzedaż w USA. Sukcesu przedwcześnie wróżyć oczywiście nie zamierzamy, choć według nas, nowa sylwetka Nike zdecydowanie robi robotę.

Jeśli przeczytaliście tekst przytoczony we wstępie i przychodzi Wam na myśl wersja ,,Total Eclipse”, to nie do końca macie rację. W tamtym modelu cholewka będzie w kolorze ciemnej szarości, uzupełnionej o czarne elementy.

Kiedy premiera? Na ten moment brak szczegółowych informacji, jednak obstawiamy końcówkę lutego lub początek marca. Możecie być za to pewni, że dokładne info pojawi się na naszym fanpage’u i Instagramie.

A jeśli szukacie jakichś hajpowych kolaboracji, to sprawdźcie nadchodzące Jordany, zaprojektowane wspólnie z Travisem Scottem.

fot. Nike

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Animowana Grande i roztańczony Gambino: Google i Apple gotowe do Grammys

Grammy Awards już dzisiaj, ale na promocję we współpracy z nominowanymi artystami nigdy nie jest za późno. Z takiego założenia wyszły firmy Apple i Google, tworząc na swoich urządzeniach interaktywnych muzyków.

Hip Hop,News
Nowy Taco tuż tuż?

Dwa dni temu internet zelektryzowała wiadomość, że Taco Hemingway pracuje nad nowym projektem. Dowód? Nagranie, które wyciekło do sieci. A dokładniej jego fragment.