News

Noon wraca do produkcji bitów? „Taki plan też jest”

Kajetan Szewczyk -
News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Noon wraca do produkcji bitów? „Taki plan też jest”

Noon, czyli Mikołaj Bugajak, to legendarny polski producent, który ostatnimi czasy częściej udziela się jednak pod własnym imieniem i nazwiskiem niż pseudonimem. Wiele wskazuje na to, że w tym roku ten stan rzeczy ulegnie zmianie!

Czy Noon dostarczy sporo podkładów? Tego nie wiemy, ale… jednemu ze słuchaczy 1/3 Grammatika udało się wyłuskać wystarczająco istotną informację. – (…) mam nadzieję, że będzie miał Pan więcej takich hip-hopowych „incydentów” jak moja historia 2 – napisał na oficjalnym profilu wykonawcy (pisownia oryginalna).

Moja historia 2” to utwór nagrany z okazji 20-lecia zespołu Grammatik. Jest to jednocześnie ostatni utwór tej grupy. Analogicznie do części pierwszej, która znalazła się na płycie „EP+” zespołu, tutaj również nawija tylko jeden z raperów tworzących grupę – tym razem zwrotki położył Jotuze.

Na pytanie zadane przez słuchacza Noon odpowiedział krótko, ale dla nas wystarczająco. – Bardzo dziękuję. Taki plan też jest – napisał.

"Armageddon jest już blisko".https://bit.ly/2Aywt9F

Opublikowany przez NOON Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Taki stan rzeczy zdecydowanie cieszy. Poza „Moją historią 2”, ostatnio nowe produkcje Noona, na których ktoś nawijał, można było usłyszeć na płycie duetu Noona z Hatti Vatti w 2014 roku. Ostatni album producenta, czyli „Algorytm” z roku ubiegłego, był wyzbyty rapujących gości, ale i pełen zaskoczeń. Pojawienie się Adama Struga na płycie było równie niespodziewane co ewentualny udział DonGuralesko (zwłaszcza po ostatnich wyczynach) na albumie tego wykonawcy – niby w połączeniu nie ma nic dziwnego, ale kto by się spodziewał?

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Saful ze Ślepnąc od Świateł CIACHEM ROKU 2018

Jasne, wiemy, co napiszecie - że nie mamy, o czym pisać. Otóż mamy, bo ciekawe jest, jak Saful z ulicznego rapera stał się bożyszczem pań z całej Polski. Oczywiście duży udział ma w tym rola w serialu "Ślepnąc od świateł", ale kto by pomyślał, że nasz świeżo upieczony aktor zdeklasuje wszystkich konkurentów? 

News
Meghan Markle: czy księżna znów włoży garnitur?

Chociaż wydaje się to mało prawdopodobne (zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę sztywny protokół brytyjskiej rodziny królewskiej), producenci popularnego szczególnie w Stanach serialu „The Suits” zdają się nie poddawać. Wierzą, że ściągnięcie Meghan Markle na plan wciąż jest jeszcze możliwe.