Lifestyle

Nowa reklama Coca-Coli z muzyką Tylera, the Creatora na pewno poprawi Wam humor!

Klementyna Szczuka -
Tyler the Creator Coca-cola
Tyler the Creator Coca-cola
Lifestyle - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Nowa reklama Coca-Coli z muzyką Tylera, the Creatora na pewno poprawi Wam humor!

Coca-Cola od początku swojej działalności słynie z oryginalnych reklam. Firma, poza tym, że jest symbolem amerykańskiej kultury, kojarzy się też z radością, zabawą, rodziną i przyjaciółmi. Współpraca z Tylerem, the Creatorem nad nowym spotem nie mogła się więc nie udać!

Jak Tyler przyznał na Twitterze, na początku nie był przekonany, ale ostatecznie zgodził się i dla Coca-Coli stworzył specjalną muzykę. To, że jest ona jego, czuć od razu. Rozpoczyna się melodią zagraną przez niego na flecie, a później wjeżdżają klasyczne już, tylerowskie syntezatory znane z „Igora” i kawałków powstałych tuż przed nim, jak chociażby „Okra”. Do tego powtarzane „sip, sip, sip, sip, sip” i „Tell me how it tastes, yeah, good, good, good”, przy którym każdy kto napije się Coca-Coli, zaczyna tańczyć bez względu na okoliczności.

Wcześniej, w 2013 roku, Tyler pracował z Mountain Dew. Było to jeszcze w czasach, w których jego kariera dopiero się rozkręcała. T znany był wtedy z kontrowersji oraz brutalnych, homofobicznych i mizoginistycznych linijek. A reklama napoju została okrzyknięta najbardziej rasistowską reklamą ever, za co PepsiCo musiało przeprosić. W spocie poszkodowana kobieta miała wskazać wśród czarnych mężczyzn i… gadającej kozy swojego oprawcę, podczas gdy policjanci byli biali.

fot. kadr z „Open That Coca-Cola (Music by Tyler, The Creator)”, YouTube.com/Coca-Cola

Zostaw komentarz

Udostępnij
Gaming
Premier Polski bohaterem w Tekkenie 7!
Tekken 7

Wiem, wiem. Tytuł tego artykułu brzmi jak totalnie nieśmieszny, a przy tym zdecydowanie przesadzony clickbait. Ale co jeśli powiem Wam, że nie ma z takowym nic wspólnego? To bowiem czysta prawda. Nie wierzycie wciąż? No to czytajcie dalej.

Rap
To pewne, że już ich nie usłyszymy. Daft Punk zakończył karierę
Daft Punk

Ich utwory kojarzył chyba każdy. Od premiery ostatniego największego singla Daft Punk, "Get Lucky", minie zaraz 8 lat. Przez cały ten czas fani duetu wypatrywali następcy albumu "Random Access Memories", ale cisza przerwana została dopiero teraz. Zespół oficjalnie zakończył działalność po 28 latach. Jak podaje Pitchfork, informację tę potwierdziła również jego wieloletnia współpracowniczka.