News

Nowa współpraca Travis Scott x Dover Street Market.

Filip Kowalski-Ocneanu -
News - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Nowa współpraca Travis Scott x Dover Street Market.

Travis Scott po Superbowl, swoim występie i 3 nominacjach na tegorocznych Grammys nie zwalnia tępa i tym razem bierze się za ubrania. Jego i nie, nie chodzi o Jordany Air 1, na które wszyscy niecierpliwie czekamy. Tym razem jest to kolaboracja merchu rapera o nazwie „Astroworld” z Dover Street Market, czyli amerykańskim butikiem.

Cała kolekcja powstała z okazji wyprzedania trzeciego koncertu w The Forum, który realizowany jest w ramach Astroworld: Wish You Were Here Tour. Składa się z ubrań, które mocno przypominają stylem wcześniejsze ubrania od lini odzieżowej Travisa. Są to między innymi kolorowe wzory malowane niereguralnie techniką Tie-Dye, które widzimy na np. hoodie. Dodatkowo ubrania zdobią liczne slogany jak np. “Wish You Were Here” czy “Where We Goin?”. 

Całość jest dostępna tylko w sklepie stacjonarnym Dover Street Market w Los Angeles, i jest przedstawiony w formie instalacji. 

fot. Dover Street Market


Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Cardi B powraca na Instagrama i ogłasza nowy singiel z Bruno Marsem

Cardi B miała ostatnio zdecydowanie bardzo burzliwy tydzień. Najpierw Grammy Awards, gdzie dostała statuetkę za Najlepszy Rap Album w 2019 roku oraz pokazała się po długiej przerwie z Offsetem. Tego samego dnia jej ex chłopak wypuścił klip promujący nową płytę... z nagraniem porodu raperki (przy okazji wczoraj wypuścił również teledysk do najnowszego singla z debiutanckiej płyty). No i "najważniejsze" - Cardi dezaktywowała Instagrama.

News
YNW Melly aresztowany za podwójne morderstwo

A tak dobrze szło. 19-letni raper z Florydy - YNW Melly - niedawno zakończył odsiadkę za m.in. nielegalne posiadanie broni, wydał swój album i nagrał singiel na jednym krążku ze znanym na całym świecie Kanye Westem. Jednak wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Czasem szybciej niż by się chciało. Tak to właśnie wygląda w przypadku młodego rapera.