Streetwear

Kolejne A-COLD-WALL* x Nike Vomero +5 w drodze

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Kolejne A-COLD-WALL* x Nike Vomero +5 w drodze

Współpraca na linii A-COLD-WALL* i Nike trwa w najlepsze. Oto dwie nowe wersje kolorystyczne modelu Zoom Vomero +5.

Obie sylwetki zadebiutowały na pokazie A-COLD-WALL* podczas London Fashion Weeku i na dwóch oszczędnych zdjęciach na oficjalnym Instagramie marki. Dziś, za pośrednictwem portalu Hypebeast, opublikowano nowe ujęcia, dające wgląd w detale.

W porównaniu do dwóch poprzednich kolorystyk, nowe Vomero wzbogacono o fabryczne efekty zużycia w postaci licznych przebarwień. Sama bryła buta i materiały pozostały niezmienione.

Na ten moment brak informacji o dacie premiery. Cena pozostanie zaś na niezmienionym poziomie i w dniu premiery wyniesie 849 zł.

Jeśli przegapiliście premierę dwóch poprzednich wydań – ostatnie rozmiary A-COLD-WALL* x Nike Zoom Vomero +5 w czarnej kolorystyce są wciąż dostępne na oficjalnej stronie sportowego giganta.

A-COLD-WALL* to założony przez Samuela Rossa brytyjski brand, prezentujący swoistą fuzję odzieży roboczej, high-fashion i nowoczesnego streetwearu. W ciągu czterech lat działalności zdążył zyskać sobie dużą rzeszę fanów, przejawiającą się m.in. obecnością asortymentu ACW* w najważniejszych butikach na całym świecie.

fot. Ben Awin/HYPEBEAST


Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Wyróżnione
Koszykarz, który zapomniał jak się rzuca

W 2017 roku Philadelphia 76ers przehandlowali w drafcie pierwszy wybór bojąc się, że Boston Celtics lub Los Angeles Lakers sprzątną im sprzed nosa utalentowanego rozgrywającego z Upper Marlboro – Markelle Fultza. Dziś zrobiliby wiele, żeby móc cofnąć czas i swoją decyzję.

News
Małpa (wreszcie) w akcji

Nowy rok to zawsze czas postanowień. Tymczasem Małpa zamiast planować, od razu ruszył do akcji i 2019 rozpoczął z rozmachem, zapowiadając nową płytę. Preorder trafi do sprzedaży już w czwartek 10 stycznia.