News

Nowe dziecko w rodzinie Air Max. Model 720

Łukasz Orawiec -
News - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Nowe dziecko w rodzinie Air Max. Model 720

„Najwyższa poduszka Air w historii” – tak Nike reklamuje swoje nowe dziecko, oznaczone liczbą 720. Patrząc na poniższe kolorystyki, trudno nie odnieść wrażenia, że będziemy mieli do czynienia z hitem.

Model Air Max 720 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu możliwie jak największego komfortu podczas wykonywania codziennych czynności. Agresywny i lekko futurystyczny kształt cholewki dopełnia skromny branding na boku, języku i toeboxie.

Na dobry początek przewidziano aż siedem wersji kolorystycznych, które zaczną trafiać na rynek już w lutym (dokładnie 1 lutego). Dwie pierwsze, stanowiące tzw. ,,Northern Lights” pack, noszą nazwy ,,Day” oraz ,,Night”. Do sprzedaży trafią za pośrednictwem aplikacji Nike SNKRS oraz wybranych sneakershopów.

Dwie kolejne kolorystyki, które wzbudziły największe zainteresowanie wśród sneakerheadów, to ,,Sunrise” i ,,Sunset”. Będą dostępne wyłącznie dla członków Nike+ trzy tygodnie po pierwszej premierze – 21 lutego.

I na koniec potrójna premiera, do której dojdzie 28 lutego na oficjalnej stronie brandu – wersje ,,Total Eclipse”, ,,Sea Forest” oraz ,,Pink Sea”.

Oficjalna cena nowych Air Maxów na ten moment nie jest jeszcze znana. Jeśli wierzyć przeciekom, źródła bliskie Nike mówią o 190 dolarach.

fot. Sneakernews/Nike

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Tyler The Creator ogłosił: Wspólna płyta z A$AP Rockym nie istnieje
Asap Rocky & Tyler The Creator

Fani obu raperów powtarzali sobie wzajemnie plotki, że już niedługo ukaże się wspólna płyta Rocky'ego i Flower Boya. Tyler jednak postanowił wyprowadzić słuchaczy z błędu.

News
Louis Vuitton: nowa odsłona buta Archlight

Archlight od Louis Vuitton cieszą się niezmiernie dużym powodzeniem. Marka zaprezentowała właśnie nową, wysoką wersję buta. Był to jeden z ciekawszych momentów paryskiego pokazu.