News,Streetwear

Nowe Nike Air Fear of God 180

Filip Kowalski-Ocneanu -
News,Streetwear - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Nowe Nike Air Fear of God 180

Nike uwielbia przesuwać granice i tworzyć wyjątkowe, nowatorskie buty. Przykładem są np. wydane na początku tego roku samodopasowujące się Nike Adapt BB. Kolejnym na to dowodem jest kolaboracja z marką Jerrego Lorenzo, czyli Fear of God, która rozpoczęła się od modelu Air Fear Of God 1, a teraz doczekała się nowej odsłony w postaci Nike Air Fear of God 180. 

Nowa wersja powstała na bazie modelu Air Force 180. Podobnie jak poprzendnik, Nike Air Fear of God 180 posiada błękitny fragment prześwitującej podeszwy ukazujący poduszkę AIR. Będzie on również dostępny w takiej samej kolorystyce co jedynki, czyli “Light Bone”. Poniżej galeria przedstawiająca nowe wydanie.

Póki co, data premiery nie została jeszcze potwierdzona, ale wiadomo, że będzie ona miała miejsce w najbliższych tygodniach na oficjalnej stronie Nike. Nie znamy też jeszcze ceny butów. Wiemy już natomiast, że w tym roku będziemy czekać na powrót Nike Fear Of God 1 w dwóch nowych kolorystykach: „Wheat Gold” oraz „Amarillo”.

fot. Nike

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
„When I Get Home”: Solange została reżyserką

Trzy lata czekania na coś nowego od Solange opłaciło się. Piosenkarka w końcu wydała krążek! I to bez zapowiedzi. To jednak nie wszystko. Tym razem, poza muzyczną, artystka zajęła się też wizualną stroną swojego najnowszego projektu.

Felieton,Hip Hop
XXXTentacion żyje? Najciekawsze teorie na temat zabójstwa

Od tragicznej śmierci jednego z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia minęło już ponad 8 miesięcy. Kiedy wydawało się, że raper zaczyna wychodzić na prostą, uporządkował życie osobiste i w pełni będzie mógł skupić się na muzyce, został zastrzelony w swoim BMW.