News,Streetwear

Nowe One Stary od Converse i GOLF le FLEUR*

Filip Kowalski-Ocneanu -
News,Streetwear - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Nowe One Stary od Converse i GOLF le FLEUR*

Niezwykle popularna, zapoczątkowana w 2017 roku poprzez wydanie zamszowego modelu One Star, współpraca pomiędzy amerykańskim brandem Converse a drugą (zajmującą się stricte butami) obok GOLF WANG marką rapera Tylera The Creatora, czyli GOLF Le FLEUR*, doczekała się kolejnej odsłony. Tym razem jest to nowa wersja modelu One Star. Przedstawiamy „Industrial”.

Wokół Tylera było ostatnio sporo szumu w związku z jego rzekomą współpracą muzyczną z A$AP Rockim, ale nie przeszkodziło mu to w zaprojektowaniu kolejnego wydania „golfów”. But będzie dostępny w dwóch kolorystykach: “Barely Blue/Black/Egret” oraz “Barely Blue/Patriot/Egret”. Do jego wykonania użyto skóry w różnych kolorach. Całość ma charakter mocno industrialny i surowy, który objawia się między innymi lekkimi celowymi oznakami zużycia.

Premiera będzie miałą miejsce 23 lutego na oficjalnej stronie Converse. Cena butów wyniesie 110 dolarów. 

View this post on Instagram

industrial

A post shared by GOLF WANG (@golfwang) on

P.S.. Jeżeli poszukujecie czegoś nieco mniej surowego i wygodnego, to odpowiedzią jest kolaboracja od Converse x CLOT, o której pisaliśmy tutaj.

fot. Notre

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
21 Savage: zobaczyłem niebieskie światła, a potem mnie już nie było

Po zwolnieniu z aresztu śledczego imigracyjno-celnego, 21 Savage pojawił się w Good Morning America, aby porozmawiać o swoim aresztowaniu, którym żyje teraz hip-hopowe środowisko.

Felieton,Hip Hop,Wyróżnione
Gra to tylko „eh”. Nie żyje Leh

Ciężko, naprawdę ciężko stuka się dzisiaj w klawiaturę. O tym asie można by było napisać tomy, my zostawiamy te kilkaset słów. Młody L odszedł. Bez niego gra to tylko "eh".