Hip Hop,News

Nowy album młodego (Młodego) Leha już wkrótce! 14 numerów nadciąga

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Nowy album młodego (Młodego) Leha już wkrótce! 14 numerów nadciąga

Na początku roku odszedł od nas wielki talent i czarny koń polskiej sceny – Młody Leh z Gdyni. Kiedy podawałem o tym informację, sam nie mogłem uwierzyć. Śmierć osoby, której się słuchało zawsze w jakiś sposób dotyka, mimo braku znajomości. W czerwcu wznowiono ostatni album rapera, czyli „Dziki & Nietoperze„. Do sieci trafiły też dwa klipy. Okazuje się, że materiału jest więcej i powstał on wcześniej niż wspomniane Dziki.

Poinformował o tym ojciec rapera, Ryszard Leszner, który wstawił na fp Leha bardzo wymowny post – właściwie nie ma co snuć domysłów: będzie płyta, będzie czternaście niepublikowanych dotąd kawałków.

Mam dla Was bardzo dobrą informację. Dzisiaj razem z żoną uruchomiliśmy laptopa Michała po raz pierwszy od jego śmierci….

تم النشر بواسطة ‏‎Leh‎‏ في الثلاثاء، ٢٣ يوليو ٢٠١٩

Z treści posta wynika, że numery mogły zostać nagrane jeszcze przed przyjęciem Leha do Alkopoligamii. Oznaczałoby to, że dostaniemy materiał, który jest prequelem jego kariery, podziemną wizytówką, której z jakiegoś powodu nie opublikował, ale to na niej ukuwał skille, które poznaliśmy długo później. Nie pozostaje nam nic innego tylko czekać.

fot. kadr z klipu „WIZJA LOKALNA : TRÓJMIASTO || Prod. Natz || OFFICIAL VIDEO HD”, youtube.com/High Time

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Skylar Grey odchodzi z Interscope i zapowiada płytę ze stoma piosenkami!

Być może kojarzycie ją z kilku refrenów u Eminema, ale prawdopodobnie nie wiecie, że to ona pisała teksty, które dla Marshalla śpiewała Rihanna czy Beyonce. Skylar w ogóle umie w pisanie i lista jej tekstowych osiągnięć jest długa i pokaźna. Dziewczyna ma też mocny wokal i potrafi skomponować hit. Mimo to, Interscope nigdy nie wypromowało jej w należyty sposób, choć pisała dla największych i największych miała na featach. Jakie plany ma teraz Holly Brook Hafermann?

Hip Hop,News
Kid Cudi wraca podwójnie! Raper szykuje album i serial

Co prawda Kid Cudi wydał album rok temu, chodzi mi oczywiście o "Kids See Ghosts" we współpracy z Kanye Westem, ale na jego solowe LP już trochę czekamy. Ostatnim dziełem, jakim nas uraczył było "Passion, Pain & Demon Slayin'" w 2016 roku. Na kolejne długogrające wydawnictwo przyjdzie nam poczekać jeszcze rok, ale wydaje się, że samo dzieło powinno nam to wynagrodzić.