YouTube

Nowy projekt Friza! Twórca Ekipy szuka przyszłych influencerów

Filip Grzesik -
Nowy projekt Friza
Nowy projekt Friza
YouTube - - Dodane przez Filip Grzesik

Nowy projekt Friza! Twórca Ekipy szuka przyszłych influencerów

Karol Wiśniewski w swoim najnowszym filmie opowiedział o swojej nowej akcji. Nowy projekt Friza będzie nosił nazwę „Zostań influencerem” i dotyczy osób, które dobrze odnajdują się w świecie mediów społecznościowych. 

Karol Wiśniewski powiedział, że jeszcze nie może zdradzić, na czym dokładnie projekt będzie polegał, ale już można wypełnić formularze zgłoszeniowe i wziąć udział w rekrutacji. Podkreślił, że ta akcja jest dla niego bardzo ważna. W opisie projektu możemy przeczytać o niepowtarzalnej okazji do poznania samego siebie i rozwinięcia swojego prawdziwego potencjału. Podzielił się również informacją, jakich ludzi potrzebuje. 

Twórca Ekipy poszukuje kreatywnych osób pełnoletnich, które są duszami towarzystwa. Warto się spieszyć, ponieważ zainteresowani mają czas na wysyłanie swoich zgłoszeń do 23 maja. Chętni muszą stworzyć krótki film na temat swojej osoby, w którym trzeba będzie odpowiedzieć na kilka pytań zadanych przez Friza. Później z wybranymi Ekipa skontaktuje się mailowo lub telefonicznie. Zgłoszenie jest dostępne pod tym linkiem.

fot. instagram.com/frizoluszek

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Polska najbardziej homofobicznym krajem UE po raz kolejny. „Wynik jest alarmujący”
Polska najbardziej homofobicznym

Wczoraj (17 maja) opublikowany został coroczny raport ILGA-Europe, w którym drugi rok z rzędu wypadamy najgorzej ze wszystkich państw europejskich. Polska jest najbardziej homofobicznym i transfobicznym krajem w Unii Europejskiej.

Rap
Bugzie the Don wziął udział w szturmie na Kapitol i nagrał o tym album. Teraz stanie przed sądem
Bugzie the Don

Amerykański raper Bugzie the Don brał udział w tegorocznych protestach w Waszyngtonie. Przy okazji dał się sfotografować, kiedy siedział na dachu samochodu jednostki specjalnej SWAT. Zdjęcie wykorzystał jako okładkę swojego najnowszego albumu, przez co raperowi postawiono liczne zarzuty.