Hip Hop,News

Nowy Taco tuż tuż?

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Nowy Taco tuż tuż?

Dwa dni temu internet zelektryzowała wiadomość, że Taco Hemingway pracuje nad nowym projektem. Dowód? Nagranie, które wyciekło do sieci. A dokładniej jego fragment. 

Najpierw gruchnęła wieść, że Taco pojawił się w studiu. Nota bene – plotkę (zresztą prawdziwą) puściło w obieg samo studio „Nagrywka”, w którym Taco przebywał, wrzucając na swój Instagram takie oto zdjęcie:

View this post on Instagram

Tajemnicza postać nagrywa tajne projekty.

A post shared by Studio Nagrywarka (@studio_nagrywarka) on

Potem na YouTube pojawiło się nowe nagranie. Jeszcze później (aczkolwiek już niedużo) Asfalt  Record je zdjęło. To właśnie ten fakt – zdaniem wnikliwych obserwatorów internetu – najbardziej przeczy wysnuwanym przez niektórych teoriom, że nagranie mogłoby być fragmentem „Napadu na Bank”, który będzie gościnką Taco na pierwszym solowym wydawnictwie Sokoła. Gdyby tak było – Asfalt Records nie miałoby podstaw rościć sobie praw do kawałka. Na „Wojtku Sokole” zresztą, wspólnie z Taco, pojawić się mają chłopaki z PRO8L3Mu – a tych słychać nie było.

Zdaniem fanów może to oznaczać tylko jedno – kawałek pojawi się na nowej płycie artysty. Czy tak się stanie? – zapewne przekonamy się w najbliższej przyszłości. Tak, my też czekamy z niecierpliwością. Stąd analizujemy z Wami plotki.

P.S. po zdjęciu utworu przez wydawnictwo kawałek pojawił się jeszcze raz, tym razem na instagramowym nieoficjalnym fanpage’u Taco.

fot. Taco Hemingway, „Nostalgia” (prod. Rumak)/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Nike Air Max 720 ,,Triple Black” z bliska

Po krótkim przedstawieniu Wam na początku stycznia nowej sylwetki giganta z Oregonu, powoli zacieraliśmy ręce na pierwsze kolorystyki. Jak się okazało, do początkowych siedmiu dołączy jeszcze jedna. Jej oficjalny lookbok, standardowo, znajdziecie poniżej.