Hip Hop,News

VNM: Spec od wielokrotnych powraca z nową płytą

Damian Kaźmierczak -
Hip Hop,News - - Dodane przez Damian Kaźmierczak

VNM: Spec od wielokrotnych powraca z nową płytą

VNM atakuje w tym roku równie niespodziewanie, jak wiosna za oknem. Elbląski raper mający duży wpływ na wielu lokalnych (i nie tylko) kolegów po fachu, ewidentnie nie zamierza łatwo oddawać miejsca na hip-hopowej scenie młodszym. Szef De Nekst Best zapowiedział, że jego nowy album wyjdzie w 2019 roku.

Teraz dostajemy przedsmak nowej płyty. Wypuszczone „Linie II” nawiązują brzmieniem do mocno braggowej pierwszej części. Tym razem zamiast B.Melo, za produkcje odpowiedzialny jest Pham. Kawałek powinien przypaść do gustu szczególnie fanom starego, podziemnego stylu VNMa. „Linie II” to prawie 6 minut panczlajnów zbudowanych na wielokrotnych rymach.

Bazując na wstępie, możemy spodziewać się, że całość longplaya będzie utrzymana już w zupełnie innym klimacie niż wypuszczony właśnie singiel. Możliwe, że jak w przypadku pierwszej części „Linii”, utwór ten będzie tylko bonusem do preorderowej wersji.

Na ten moment nie znamy jeszcze ani dokładnej daty premiery ani nawet tytułu nowej płyty elbląskiego rapera. Cóż, pozostaje nam jedynie uzbroić się w cierpliwość.

Fot. z klipu VNM – „Linie II”, YouTube/DeNekstBestTV

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Co tam u Słonia? Szykuje się płyta

Nie, nie, spokojnie. Nie tak od razu. Na nowy krążek przyjdzie jeszcze chwilę poczekać. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo krążek zapowiadany jest dopiero na drugą połowę roku. Dopiero albo już - zależy jak na to patrzeć.

Felieton,Hip Hop
Szeryf VNM wraca do miasta

Uśmiech od ucha do ucha przez ponad pięć minut? Rzadko kiedy zdarza mi się taki flex japy, ale VNM go u mnie wywołał. "Linie II" to jeden z najlepszych sequeli w polskim rapie, a przy okazji - już teraz - jeden z najlepszych singli 2019 roku.