Hip Hop,News

Offset zatrzymany w centrum handlowym! Raper miał posiadać broń

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Offset zatrzymany w centrum handlowym! Raper miał posiadać broń

Na początku roku DaBaby został zatrzymany przez policję i przesłuchiwany w sprawie kradzieży i pobicia. Okazało się jednak, że raper z całym zamieszaniem nie miał nic wspólnego i prawdopodobnie wystąpił jedynie w roli bliskiego świadka. Podobne nieporozumienie właśnie spotkało także Offseta, na szczęście jego sprawa również zakończyła się dobrze.

Członek Migos wraz ze swoją grupą pojawił się w centrum handlowym w Los Angeles, a ubrany na czarno i wysiadający z SUV-a pasował do opisu innego poszukiwanego mężczyzny. Służby przeszukały więc auto rapera i miały znaleźć w nim dwa naładowane pistolety…

Po kilku godzinach, jeszcze przed północą, raper wyszedł uśmiechnięty z więzienia. Jak podaje TMZ, zaszło zwyczajne nieporozumienie.

Grupa Offseta nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia, ale raper skomentował sytuację na stronie DJ Akademiksa. Mimo, że w momencie zatrzymania był wkurzony, teraz przyznał, że nie jest zdenerwowany, bo pomyłki się zdarzają, a policja wykonała swoje obowiązki.

Pozostaje zatem mieć nadzieję, że ujawnione przez Takeoffa plotki jakoby „Culture III” miało zostać wydane na przełomie kwietnia i maja się sprawdzą!

fot. kadr z klipu „Offset – Quarter Milli ft. Gucci Mane (Official Video)”, YouTube.com/Migos ATL

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Sokół z nowym albumem?

Choć Sokół dopiero w 2019 roku wydał swój debiutancki album "Wojtek Sokół", to ciężko, a nawet bardzo ciężko powiedzieć, że jest świeżakiem. Znany ze składów WWO, ZIP Skład, czy TPWC oraz z wielu gościnnych nagrywek. Mimo, że na scenie rapowej pierwsze kroki stawiał w 1996 roku, to dopiero po 23 latach otrzymaliśmy pierwszy, solowy krążek Sokoła, który pokrył się podwójną platyną.

Hip Hop,News
Płyty rapowe, których premiera będzie w lutym!

Styczeń był obfitym miesiącem jeśli chodzi o rapowe albumy. Udany debiut zaliczył Mata, który uplasował się na 1 miejscu OLiS, a także podbił platformy streamingowe. W pierwszym miesiącu bieżącego roku płytę wydali m.in. Kabe, Dwa Sławy, grimmy (Deys), Wac Toja.