Hip Hop,News

Ojczym Rae Sremmurd został zabity przez swojego syna

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Ojczym Rae Sremmurd został zabity przez swojego syna

Tej przykrej informacji nikt nie mógł się spodziewać. Ojczym duetu Rae Sremmurd został dwa dni temu zabity przez ich młodszego, przyrodniego brata. Informacja ta pewnie nie byłaby tak istotna, gdyby nie fakt, że 62-letni Floyd Sullivan wychowywał raperów od czasu ich gimnazjum.

Jak podaje TMZ, syn ofiary, Michael Sullivan, jest jedynym podejrzanym w sprawie. 19-latek miał kilkukrotnie postrzelić Floyda, a ten został znaleziony w poniedziałek w nocy w swoim domu w Tupelo, w Missisipi. Mężczyzna przeprowadził się tam z matką raperów, Bernadette. Posiadał również syna z poprzedniej relacji, Floyda Jr..

Swae Lee i Slim Jxmmi nie odnieśli się jeszcze do wydarzenia. Pierwszy z nich opublikował na Twitterze jedynie słowa „I pray this world let’s me keep some compassion”, które później usunął. Sprawa nie została też jeszcze wyjaśniona. Ich brat trafił na obserwację psychiatryczną, a obecnie przebywa w areszcie.

fot. kadr z klipu „Swae Lee, Slim Jxmmi, Rae Sremmurd – Guatemala”, youtube.com/Rae Sremmurd

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Nicki Minaj „uhonorowana” wątpliwą, woskową figurą w słynnym muzeum

Jeśli w słynnym Muzeum Madame Tussaud lub którejś z jego filii powstaje twoja podobizna, to musisz być kimś. To w końcu miejsca, które przykładają najwyższą wagę do podobizn danych postaci, a sami celebryci nierzadko mogli być wręcz pomyleni ze swoimi woskowymi sobowtórami. Cóż, do tej grupy z pewnością nie możemy zaliczyć Nicki Minaj, której rzeźba została przedstawiona w berlińskim oddziale tego muzeum. Moglibyśmy wręcz zapytać, czy to aby na pewno amerykańska raperka była pierwowzorem powstawania tej figury. Sami zobaczcie.

Hip Hop,News
Mac Miller z pośmiertnym albumem! Znamy szczegóły

Choć w teorii śmierć powinna dać artyście wieczny spoczynek, w praktyce jest zgoła inaczej. Odejście na tamten świat zazwyczaj generuje gigantyczne zainteresowanie jego utworami, co z kolei często prowadzi do wydania pośmiertnego albumu lub nawet kilku takich krążków, jak chociażby w przypadku 2Paca. Na swoją kolej doczekał się również nieżyjący od grubo ponad roku Mac Miller.