Streetwear

Ostatnia para z ,,The Ten”: Blazery dla Sereny Williams

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Ostatnia para z ,,The Ten”: Blazery dla Sereny Williams

Trzy dni temu podrzuciliśmy Wam zdjęcia ostatnich (przynajmniej na tamten moment) par z kolekcji ,,The Ten” od Nike i Off-White. Jeśli na ich wczorajszym dropie zgarnęliście klasyczną ,,L-kę”, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Już wkrótce premiera (tym razem naprawdę ostatnia) modelu Blazer Mid, dedykowanego tenisistce Serenie Williams.

Stworzona dla Williams kolorystyka Blazerów zadebiutowała w październiku 2018 roku, jako para dostępna wyłącznie w stacjonarnych sklepach Off-White i jako wydanie ,,friends & family”, przeznaczone dla wąskiego grona przyjaciół obu marek i tenisistki. Ceny, jak łatwo się domyślić, szybko szybowały w górę (w końcu to jedna z najbardziej limitowanych par z ,,The Ten).

Informacja o światowej premierze obiegła sieć wczoraj, chwilę po dropie wspomnianych wcześniej Air Maxów 90. Model wpadnie na Nike SNKRS w niezmienionej w porównaniu do wydania z października formie: gradientowy wzór na podeszwie, oversize’owy swoosh, znany z poprzednich kolaboracyjnych Blazerów i plastikowa opaska zaciskowa z logo ,,Queen of Queens, NY”, nawiązująca do tytułu nadanego Serenie.

Kiedy premiera? Szybko, bo już w tę sobotę o godzinie 10:00. Tradycyjnie, na apce SNKRS lub po tym linkiem. Cena bez zmian, w porównaniu do innych wydań Blazerów – 549 zł. Szykujcie pieniądze, bo następnych par z
,,The Ten” już na pewno nie będzie.

fot. Nike

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Chris Brown namawia Offseta do bójki

Internet zalała fala memów skupionych wokół tematu deportacji 21 Savage do Wielkiej Brytanii. Zbytnia chęć komentowania sprawy udzieliła się również niektórym artystom. Jednym z nich jest Chris Brown. Jego działania spotkały się z ostrą krytyką rapera Offseta.

News,Streetwear
Wiosna? Nic z tego. Winter is coming. A z nią, nowe kolorystki Ultraboost

Pierwszy odcinek finałowego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali na świecie - „Gry o Tron” - będzie miał swoją premierę już za dwa miesiące. Z tej okazji Adidas postanowił wydać sześć nowych kolorystyk modelu Ultraboost inspirowanych serialem.