News

Pamiętacie „Jackass”? Ekipa masochistów wraca po 11 latach

Kajetan Szewczyk -
News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Pamiętacie „Jackass”? Ekipa masochistów wraca po 11 latach

Pokolenie urodzone w XXI wieku może nie ogarniać, o kogo chodzi, bo ostatni film z udziałem tych gentlemanów pojawił się w 2010 roku. Ujmując rzecz w skrócie – banda szaleńców pod wodzą Johnny’ego Knoxville’a wyczyniała najróżniejsze, najbardziej popie#dolone rzeczy, jakie mogą przyjść Wam do głowy. Spacer po linie nad basenem z krokodylami? Proszę bardzo. Tylko że w samych majtkach, z których wystaje świeżutki stek. Badania u doktora, bo coś dziwnego znalazło się w odbycie? No pewnie, a to coś dziwnego, to własnoręcznie upchnięty tam resorak.

Co by nie mówić, ekipa oddała światu znaczącą przysługę – po nich już raczej nikt nie zabierał się za tak kretyńskie pomysły, bo po co robić coś drugi raz i do tego za darmo. To ważny aspekt, bo panowie oczywiście zarabiali na igraniu ze śmiercią bądź poważnymi uszczerbkami na zdrowiu.

Paramount Pictures ogłosiło, że w 2021 roku możemy spodziewać się kolejnej odsłony przygód wesołej popie#dolonej ekipy. Jest to o tyle bardziej komiczne, że większość będzie miała już wtedy… 50 lat. Tak, będzie można iść do kina i zobaczy jak 50-latkowie leją sobie do oczu tabasco albo podpinają sutki do akumulatora i rażą się prądem. Ktoś mógłby zapytać „po co?” i byłoby to tyleż słuszne pytanie, co jednak równie bezsensowne co sam zamysł. Jak poradzi sobie ekipa? Skoro się zgodzili, to chyba liczą się z ryzykiem. Johnny Knoxville nie tak dawno temu podczas kręcenia „Action Point” (film sprzed roku) niemal wybił sobie oko z oczodołu i połamał kilka kości. Ten koleś chyba po prostu nie może przestać.

fot. kadr z wideo „Jackass 3D (9/10) Movie CLIP – Poo Cocktail Supreme (2010) HD”, youtube.com/Movieclips

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Lil Pump ubrał i nakarmił 600 bezdomnych

Hype na Lil Pumpa zniknął chyba nawet szybciej, niż się pojawił. "Gucci Gang" i "Essketit" dały mu ogromną rozpoznawalność, żeby niedługo później... nikt właściwie już o nim nie mówił. Pump musiał więc nieco zmienić klimaty, by wciąż dobrze się sprzedawać i przerzucił się na bardziej latynoskie rytmy. Skakanie za odbiorcami i nagła zmiana trendów mogą sprawić, że Pump straci w oczach ludzi, ale robi też rzeczy, za które z pewnością zyska. Nie chodzi mi tu już tylko o promowanie młodych gwiazd, za które ostatnio się zabrał, ale przede wszystkim o pomoc tym najbardziej potrzebującym.

Hip Hop,News
Deys w line-upie SB FFestivalu! Tomb wypuszcza nowy numer

O tempora o mores. Jeśli śledziliście drogę Solara i Białasa jeszcze w czasach, kiedy szeregi SB Maffiji zasilał Tomb, a podpisanie kontraktu z kimś takim jak Mata byłoby nie do pomyślenia, to pewnie pamiętacie epickich rozmiarów beef między powyższą trójką, a Deysem. Dissów było sporo, ze strony SB dostaliśmy dwie krucjaty długości EPek, co wcześniej w polskim rapie nigdy nie miało miejsca i chyba mieć nie będzie. No dobra, oprócz płyt, na których obelgami przerzucali się TDF i Peja, ale mixtape tego pierwszego miał remiksy starszych utworów, więc tylko Ryszard był faktycznie gościem, który od dechy do dechy nagrał krążek, żeby dowalić rywalowi.