News

Para nie do pary: Nowe Nike Vapormax Flyknit 2.0 „Random”

Filip Kowalski-Ocneanu -
News - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Para nie do pary: Nowe Nike Vapormax Flyknit 2.0 „Random”

Marzec zaczął się wyjątkowo dobrze dla wsyztskich fanów modelu Vapormax. Zaledwie 2 dni temu miejsce miała premiera nowej kolorystyki “Neon Green”, która znalazła się w naszym kalendarzu najciekawszych premier tego tygodnia. Teraz natomiast dostaliśmy nową kolorystykę modelu Vapormax Flyknit 2.0, czyli „Random”.

Nazwa nie bierze się z nikąd, gdyż kolorystyka buta na pierwszy rzut oka może się wydawać losowa. Lewy but to połączenie kolorów “Volt Yellow” i “Hot Pink”, a prawy – “Deep Burgundy” oraz “Sporty Blue”. I tak, dobrze czytacie: dwa buty w tej samej parze mają różne kolorystyki. To może dziwić, ale nie jest niczym nowatorskim, mimo że nie spotyka się tego na co dzień na ulicy. Przykłady? – Chociażby model Vans Sk8-Hi “Patchwork” oraz nawet już u Nike – model Zoom Fly

Buty będą niedługo dostępne w oficjalnym sklepie internetowym Nike. Cena? – 200 dolarów.

fot. Nike

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Young Igi nie odpuszcza. Mamy nowy singiel

Young Igi to jeden z najbardziej popularnych i cenionych przedstawicieli najmłodszego pokolenia w polskim rapie. Nie upłynęło jeszcze nawet pół roku, odkład wypuścił ostatni album, a zapowiedział już kolejne dwa solowe projekty.

Hip Hop,News
Mero: „najgorętszy” raper z Niemiec specjalnie na Dzień Kobiet

W każdym gatunku muzycznym z czasem dochodzi do zmiany pokoleniowej. Można to zauważyć również na hiphopowym rynku u naszych zachodnich sąsiadów. Mero to osiemnastoletni raper z Rüsselsheim, który w zeszłym roku był na ustach całego niemieckiego mainstreamu. Jego debiutancki singiel "Baller los" dotarł do pierwszego miejsca listy przebojów w Niemczech i Austrii, a tylko na samym YouTube wyświetliło go prawie 60 milionów widzów.